Skip to content

RahaKlubi liikmelisus (ligipääs kõigile kursustele)

Alates: 14.90  / kuu

RahaKlubi liikmelisus annab sulle investeerimiseks vajalikud teadmised enam kui 20 kursuse ja juhendi abil. Samuti saad osaleda regulaarsetel videokõnedel, kus uurime uusi teemasid ja vestleme külalistega.

Järgmised planeeritud teemad, mille ette võtame:

  • 22.08.2024 kell 18:30 – Investeerimise põhitõed: hajutamisest põhjalikult
  • Täiendav Interactive Brokersi aruande abimaterjal investeeringute raamatupidamise juhendile.
  • Kulude juhtimine 301
  • Pärandamine ja testament

Vali soovitud periood ja hakka materjali omas tempos läbi töötama. Ise saad valida, kui pikalt soovid liige olla ja millistes videokõnedes osaleda. Kui valid ostukorvis makseviisiks Stripe, siis saad kasutada automaatset uuendamist. Muud makseviisid toetavad hetkel ainult käsitsi uuendamist.

Tahad rahatarkust omandada, aga hetkel finantsseis ei võimalda liikmelisust hankida? Vaata tootekireldusest lisainfot.

Tühista valik

Tootekood: - Kategooria:

RahaKlubi liikmena saad liikmelisuse ajal juurdepääsu kõigile meie digitaalsetele toodetele, online kursustele ja videodele*. Sealhulgas saad tasuta osaleda videokõnedes ja uued tooted, mis luuakse sinu RahaKlubi liikmelisuse ajal. Näiteks, täna saad RahaKlubi liikmelisusega järgmised kursused ja tooted.

Investeerimise vundament ja alustajale:

Konkreetsetesse varadesse/varaklassidesse investeerimisest:

Juhendid/õpetused maksude, kontode ja raamatupidamise kohta:

Parema elu saavutamiseks:

Silmaringi avardamiseks:

Kokku üle 700 € väärtuses tooteid ja koolitusi + boonused täishinna juures enam kui -70% allahindlusega (aastase paketi puhul).

Boonusena saad ka ligipääsu järgnevatele tasuta videodele:

*Ligipääs kehtib kuni liikmelisuse perioodi lõppemiseni ja selle mitteuuendamiseni. E-raamatuid ja muid allalaetavaid digitooteid peale liikmelisuse lõppu ära kustutama ei pea, kuid edasisi uuendusi enam ei pruugi saada. Kursuste nimekiri ja sisu võivad aja jooksul muutuda. Kui mõni info liigselt aegub, siis võin selle eemaldada ja uusi teemasid võib juurde lisanduda. Usun, et rahatarkuse omandamine ei tohiks jääda raha puuduse taha. Kui sa ei saa omale hetkel RahaKlubi liikmelisust lubada, siis kirjuta abirk@rahafoorum.ee ja leiame lahenduse.

Mida RahaKlubist ei leia?

Mõnda asja ei saa tõenäoliselt RahaKlubist kunagi leidma.

Börsianalüütikute stiilis analüüse ja prognoose

Siit ei leia analüüse, mis ütlevad, miks mingid hinnad üles/alla liikusid või kuhu need tulevikus liikuma hakkavad. Meediat jälgides võid märgata, et täpselt sama põhjus võib päeva alguses seletada aktsiate tõusu ja sama päeva õhtul põhjendatakse sellega hoopis langust. Tüüpiliselt valitakse sellistes analüüsides tulemuse järgi tagantjärele mingi põhjendus, mis võiks justkui sobida. Praktikas aga ei ennusta see põhjendus mitte midagi ehk tegemist on sisutu infomüraga. Sama olukord on igasuguste tulevikuprognooside ja ennustustega. Mul pole kristallkuuli, mis tulevikku ennustaks ja aastakümneid tehtud uurimused ja statistika kinnitab järjepidevalt, et seda pole ka kellelgi teisel. Sellised ennustused on kahjulik infomüra.

Täna börsidel toimuva ülevaadet

Sellist infot on internet paksult täis. Praktikas aga ei oma peaaegu mitte ükski uudis pikaajalise investori jaoks sisulist väärtust. Kui su investeerimishorisont on 10-20+ aastat, siis täna ei ole uudistes praktiliselt midagi, mis sinu investeerimisstrateegiat oluliselt mõjutama peaks. Küll tekitab sellise info pidev nägemine kiusatust teha samme, mis sinu tulemust tõenäoliselt kahjustavad. Erandiks on olukord, kus sa investeerid konkreetsesse ettevõttesse või sektorisse. Sellisel juhul peaksid antud valdkonna uudistel juba niikuinii ise silma peal hoidma. Kuigi ka selliste uudiste seas enamus infot ei ole pikaajalise investori jaoks muud kui infomüra.

Aktsiavihjeid ja “õiglase” hinna sihte

Siit ei leia vihjeid, milliseid aktsiaid peaks ostma ja mis on ühe või teise aktsia õiglane hind. Selle infoga on sama probleem, mis turu ennustamise ja prognoosidega. Tabavusprotsent on sellistel hinnangutel kaduvväike. Sellise info baasilt tehtud investeerimisotsused ei ole reeglina kuidagi paremad, aga need analüüsid võivad jätta eksliku mulje, nagu tegemist oleks arukama investeeringuga. Lõpptulemusena kipub see olema jällegi pigem kahjulik infomüra. Jah, ka professionaalsete analüüsimajade analüüsid on piinlikult ebatäpsed oma hinnasihtide ja ennustustega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “RahaKlubi liikmelisus (ligipääs kõigile kursustele)”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.