Allahindlus!

Kulude juhtimise käsiraamat – e-raamat

8.95 

Hetkel on võimalik e-raamatut soodushinnaga ette tellida. Sinu tellimus jääb “töösse”, kuni e-raamat on valmis. Seejärel kinnitan selle ära ja saad e-raamatule ligipääsu. Eelduslik valmimisaeg on juuli-august 2022.

PS! Eeltellijana on sul võimalik lisada omalt poolt küsimusi/teemasid, millele sa sellest e-raamatust vastust loodad saada. Võimalusel ja vajadusel (ja teemaga haakumise korral) täiendan raamatut enne selle lõplikku avaldamist.

Kategooria:

Kirjeldus

Kulude juhtimine on teema, millega paljud inimesed vaevlevad. Tõenäoliselt on kordades rohkem neid, kes on tahtnud või plaaninud midagi muuta, kui neid, kes reaalselt näiteks eelarvet koostavad ja järgivad. See aga ei pea nii raske olema.

Isiklikult olen järjepidevalt näiteks eelarvet töövahendina kasutanud umbes 2010. aastast alates. Selle aja sees on olnud paar üksikut kuud, millal see mul vahele jäi, mis võiks olla piisavaks tõendiks, et olen leidnud enda jaoks töötava lähenemise.

Küll aga on minu lähenemised aja jooksul muutunud kardinaalselt. Alustasin tüüpilisest õpikunäitest ja arendasin seda pidevalt edasi, sest see, mida enamus õpetavad, lihtsalt ei tööta 90%+ inimeste jaoks.

Tänaseks olen loonud aga nii lihtsad lähenemised, et seda suudab pea igaüks järgida, kes vähekenegi on motiveeritud oma finantsseisu parandama. Ühtlasi ei ole eelarve ainus ja tingimata mitte esimene viis, kuidas kulusid juhtida.

Käesoleva teose käigus loodangi sind selles veenda ja anda sulle vajalikud teadmised ja vahendid, et leiaksid endale süsteemi, mis aitab sul edukalt oma kulusid juhtida. Aitan sul õppida juhtima oma raha, mitte olla oma raha (või selle pidevalt otsa lõppemise) poolt juhitud.

“Kulude juhtimise käsiraamatu” e-raamat on “Eelarve raamatu” edasiarendus. Lisaks eelarvestamise praktikas toimivatele lähenemistele, pakun välja mitmeid muid viise, kuidas edukalt kulude juhtimisega tegeleda. Sealhulgas erinevates olukordades, nagu ebastabiilsete sissetulekute või tõsisemate finantsraskuste korral.

Kulude juhtimise käsiraamat: Võta kontroll oma raha üle, mitte ära lase rahal ennast kontrollida.
Autor: Taavi Pertman
Lehekülgi: selgumisel
Formaat: pdf (e-raamat)
ISBN: selgumisel
Ilmumisaeg: 2022

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kulude juhtimise käsiraamat – e-raamat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.