Skip to content
Esilehele » Kuidas luua igapäevane süsteem, mis tagab sisemise rahu, et asjad saavad tehtud

Kuidas luua igapäevane süsteem, mis tagab sisemise rahu, et asjad saavad tehtud

27. aprilli õhtul kell 18:30 tuleb meile külla Triinu Hansen, kes räägib meile zoomi kõnes, kuidas omale toimivat süsteemi luua, et asjad pidevalt üle pea ei kasvaks ja ööund ei häiriks.
Triinu Hansen produktiivsusest
  • Kas asjad jäävad tihti tegemata?
  • Avastad viimasel hetkel, et midagi olulist on vaja ära teha?
  • Kas ärkad hommikul stressis või lähed magama ärevusega, mida kõike on vaja ära teha?
  • Ei leia kiirelt üles infot, mida on ruttu või regulaarselt vaja?
  • Või tahad lihtsalt luua endale toimivamat igapäevasüsteemi?

Kui tundsid end ära ja vähemalt üks neist punktidest Sind kõnetas, siis see koolitus on mõeldud just Sinu aitamiseks.

Selle koolituse käigus õpid, kuidas koguda ja talletada infot ilma, et see kaduma läheks ja oleks kiiresti leitav. Kuidas planeerida ja hallata tegevusi, et kõik saaks õigel ajal tehtud. Kuidas luua süsteem, mis tagab rahu ja seda nii isiklikes asjades, finantsides kui ka tööasjades. Süsteem on üles ehitatud David Alleni raamatu “Getting Things Done” ja igapäevaste harjumuste põhjal.

Triinu tutvustus

Olen olnud nii kaua, kui mäletan hästi süsteemne ja distsiplineeritud inimene. Mind pealuvad erinevad süsteemid ja pidevalt täiustan enda süsteeme ning õpin juurde harjumuste kohta. Alates 2018.a. olen tegutsenud startup maastikul. Olen olnud COO erinevates riistvara ja tarkvara startup’ides ning hetkel COO finantstehnoloogia startup’is. Lisaks olen olnud osa ka Produktiivsusklubist, kus saigi endale üles ehitatud süsteemid just David Allen’i raamatu “Getting Things Done” põhjal. Neid printsiipe rakendan nii isiklike asjade, finantside kui ka tööasjade haldamiseks ja süsteemide ülesehitamiseks. Mulle meeldib targalt töötada ja elada, teades, et kõik oluline saab õigel ajal tehtud, ilma, et peaks sellepärast stressi tundma. Olen jaganud enda süsteemi põhimõtteid ja harjumusi nii tasuta tuttavatele kui mentorduse käigus ja näinud, kui palju see inimesi aitab. Mulle valmistab rõõmu, kui saan aidata teistel luua endale efektiivsemaid süsteeme. Usun, et hustle´mise asemel on võimalik edu saavutada ka targalt töötades ja elades.

Enne üritust saadan RahaKlubi liikmetele meeldetuletuse ja osalemiseks zoomi lingi.

Kui sul ei õnnestu meiega õigel ajal liituda, siis pole hullu. RahaKlubi liikmed saavad oma liikmelisuse ajaks ligipääsu ka selle video salvestusele ning kõigile minu teistele kursustele ja e-raamatutele.