Skip to content

Elamisväärne pension 1 ja 2

59.00 

Antud kursusele saab ligipääsu ka RahaKlubi liikmena. Vaata lähemalt: https://rahatasku.ee/pood/rahaklubi-liikmelisus/

Kõigepealt viin läbi vastaval teemal videokõned ja peale videokõnet lõikan video teemade kaupa kursuseks. Kursus valmib kahes osas:

  1. Videokõne on pensioniplaneerimine 1 – tegutsemine, kui pensionini on 15-50+ aastat aega.
  2. videokõne on pensioniplaneerimine 2 – tegutsemine, kui pensionini on kuni 10-15 aastat aega ja pensioniea saabumisel.

Pensioniplaneerimine 1: Kursusele saad peale ostu eest tasumist kohese ligipääsu ja saad omas tempos selle läbi töötada.

Pensioniplaneerimine 2: toimub 21.03. kell 18:30

Videokõne kohta saad enne ürituse toimumist täpsema info registreerimisel kasutatud meiliaadressile.

Kategooria:

Kas oled valmis ohjad enda kätte võtma, et saavutada omale elamisväärne pension? Selle kursuse raames käsitleme erinevaid samme, mida selle nimel tuleks astuda.

Pensioniplaneerimine 1 kursuse raames räägime, mida tuleks teha siis, kui pensionini on veel 15-50+ aastat aega. Ehk miks ja millele mõelda juba siis, kui pensioniiga on kaugel tulevikus. Sealhulgas vastavate eesmärkide seadmine ja summade arvutamine.

Pensioniplaneerimine 2 raames vaatame, mida ja kuidas võiks silmas pidada siis, kui pensioniiga hakkab lähemale jõudma ja selleni on vaid 10-15 aastat jäänud. Seejärel räägime erinevatest võimalustest, kuidas pensionieas oma varaga toimetada nii, et see liiga ruttu otsa ei saaks ja samas ka liiga palju kulutamata ei jääks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Elamisväärne pension 1 ja 2”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sulle võib meeldida ka…