Skip to content

Toeta minu tegemisi

Alates: 2.90  / kuu

Mul on võimalik eestlastele rahatarkust edasi anda ainult tänu sinule ja teistele sinusugustele inimestele, kes minu tegemisi toetavad. Kui soovid näha, et jõuaksin seda veelgi rohkem teha ja minu tegemised jõuaksid ka rohkemate inimesteni, siis toeta minu tegemisi siin igakuise toetusega.

Vali omale sobiv toetaja tase ja vormista see ostukorvis ära.

Palun kasuta ostukorvis makseviisina Deebet-/krediitkaardiga tasumine (Stripe). See on ainus makseviis, mis suudab ka automaatselt makseid töödelda.

Kui soovid siiski teha ühekordse toetuse, siis peale arve tasumist mine “Minu konto” alt “Liikmelisused” lehele ja lõpeta see liikmelisus ära.

Tühista valik

Tootekood: - Kategooria:

Minu eesmärk on luua sinu jaoks võimalikult palju väärtust. See tähendab muuhulgas, et loobun regulaarselt reklaamide, sisuturunduse ja koostööpakkumiste kaudu raha teenimisest, kuna need pakkumised ei ole tooted/teenused, mis looksid sulle väärtust. Tore küll, kui saaksin mingi kopsaka arve kirjutada, aga kui ma ühel hetkel räägin, et väldi selliseid tooteid ja järgmisel hetkel pakun võimalust sarnase teenusega liituda, siis see on nagu sulle jalga tulistamine. Minu jaoks tähendab see küll oluliselt väiksemat sissetulekut, aga minu tegevuse ehk eestlaste rahatarkuse edendamise eesmärki täidab selline põhimõtetest lähtumine palju paremini.

Samuti aitab see mul kergemini vältida potentsiaalseid huvide konflikte. Kui keegi maksaks mulle reklaami eest regulaarselt viisakaid summasid, siis paratamatult oleks raskem neid halvas valguses näha. Kes see ikka hakkab mõnda negatiivset asja mainima, kui see tähendaks, et võid seetõttu mitmest kuupalgast ilma jääda. Mõnikord on isegi proovitud teha selliseid kokkuleppeid, kus mul oleks keelatud midagi negatiivset öelda. Ilmselgelt olen sellistest kokkulepetest keeldunud.

Mis mul võimaldab siiski nii palju aega ja energiat RahaFoorumi artiklite, RahaRaadio saadete, RahaFoorumi facebooki grupis mõtete jagamise ja Youtube’i kanalis videode loomisele kulutada? Ikka sina ja sinusugused inimesed, kes minu tegemisi toetavad. Olgu selleks siis mõne teenuse või toote ostmine läbi RahaTasku poe, oma tööandja juurde töötajaid koolitama kutsumine või siis nüüd ka läbi toetajaliikmeks hakkamise.

Mida rohkem mul stabiilselt toetajaliikmeid on, seda selgem on minu jaoks signaal, et see tegevus on inimeste jaoks oluline ja väärtuslik. Seda enam on mul ka võimalik delegeerida erinevaid tegevusi, mis ei ole minu suurimad tugevused. Sh näiteks veebisüsteemidega seotud pidevad jamad, mis võivad mõnikord mitmeid päevi järjest aega ja närve ära süüa, RahaRaadio saadete töötlemine või turundus, mis võimaldaks mu artiklitel, saadetel ja videodel jõuda palju rohkemate eestlasteni kui seni. See tähendab, et mul jääks rohkem aega sisu loomiseks ja mõtlemiseks, kuidas ka keerulisi teemasid sinu jaoks võimalikult lihtsal, aga endiselt piisavalt õigel kujul edasi anda.

Olen iga toetuse eest äärmiselt tänulik!

Toetaja tase

Abistaja, Toetaja, Fänn, Sponsor, Suursponsor

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Toeta minu tegemisi”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.