Allahindlus!

Alustava investori käsiraamat, 3. trükk – e-raamat

(3 arvustused)

Original price was: 18.90 €.Current price is: 15.90 €.

NB! Tegemist on e-raamatuga ePub formaadis! Paberraamatu saad tellida siit.

“Alustava investori käsiraamat” on e-raamat, mille võiks investeerimismaailmas täielik võhik kätte võtta, ning peale läbilugemist ja harjutuste kaasa tegemist, on temast raamatu lõpuks saanud investor, kellel esimesed tehingud selja taga ja edasiseks vajalikud baasteadmised kergelt väikeste sammude kaupa omandatud.

Raamatust saad teada:

 1. Mis on investeerimine ning kas ja miks peaksid seda tegema.
 2. Millised on sinu finantseesmärgid ja -unistused ning mida peaksid nende saavutamiseks tegema.
 3. Kuidas oma sissetulekust investeerimiseks edukalt raha leida.
 4. Investeerimise põhitõdede ning erinevate varaklasside ja investeerimisvõimaluste kohta.
 5. Millised investeerimisviisid on alustava investori jaoks kõige lihtsamad ja kuidas neid samm-sammult rakendada.

Raamatuga tuleb kaasa üle 12h videomaterjali ja muid lisasid, mis aitavad soovi korral teemaga veelgi enam süvitsi minna.

Kategooria:

Kirjeldus

Tänaseks olen vahelduva eduga investeerimismaailmaga kokku puutunud juba üle 10 aasta. Selle käigus on “soetatud” päris palju õppetunde, loetud ohtralt raamatuid, käidud koolitustel, kirjutatud blogi ja saadud lugejate käest hindamatut tagasisidet selle kohta, mis nende jaoks töötanud on ja mis mitte.

Kogu selle kogemuse ja info olen püüdnud kokku panna võimalikult lihtsate sammudega oma e-raamatusse “Alustava investori käsiraamat”, et tuua sinuni raamat, mida ise oleksin tahtnud omada, kui investeerimisega alustasin.

See on teos, mille võiks investeerimismaailmas täielik võhik kätte võtta, ning peale läbilugemist ja harjutuste kaasa tegemist, on temast raamatu lõpuks saanud investor, kellel esimesed tehingud selja taga ja edasiseks vajalikud baasteadmised kergelt väikeste sammude kaupa omandatud.

Raamatust saad teada:

 1. Mis on investeerimine ning kas ja miks peaksid seda tegema.
 2. Millised on sinu finantseesmärgid ja -unistused ning mida peaksid nende saavutamiseks tegema.
 3. Kuidas oma sissetulekust investeerimiseks edukalt raha leida.
 4. Investeerimise põhitõdede, erinevate varaklasside ja investeerimisvõimaluste kohta.
 5. Millised investeerimisviisid on alustava investori jaoks kõige lihtsamad ja kuidas neid samm-sammult rakendada.

Mõned väljavõtted senisest lugejate tagasisidest:

 • See raamat on väga innustav! Pani mitmeid asju ringi mõtlema.”
 • Algajale hästi selgesti punkt punkti haaval välja toodud, mida alustamiseks tegema peaks.”
 • Andis julgust investeerida.”
 • ”Kuna minul ei ole pensionifondi ja olen otsustanud teha endale ise fondi, siis sain Teie raamatust kinnitust, et olen siiski õigel teel.”

Formaat: epub
Avaldatud: november 2021
Trükk: 3. trükk
ISBN: 978-9916-4-0926-8 (epub)

 

3 arvustust tootele Alustava investori käsiraamat, 3. trükk – e-raamat

 1. Rebeka (toote omanik)

  Jäin raamatuga väga rahule. Tänu loogilisele teemade püstitusele ja konkreetsetele näidetele pakub raamat hea ülevaate investeerimisest ja sellega kaasnevast mõtteviisist. Autori jagatud isiklik kogemus oli mulle abiks, et teha esimesed sammud sel teekonnal.

 2. Kristiina

  Alustavale investorile parim abimees. Arusaadavalt on nii miks kui ka kuidas pool investeerimisest kokku võetud ja lahti seletatud. Kindlasti soovitan soetada endale või mõnele sõbrale/tuttavale, kes investeerimisteekonna alguses!

 3. Margus (toote omanik)

  Tere!Raamat sattus kätte juhuslikult ning võin tõdeda, et avas minu jaoks “uue maailma”! Tänaseks olen läbi töötanud juba mitmeid raamatud ning osalenud ka Äripäeva koolitustel. Investeeringutega olen plussis ning naudin olukorda ning õpin edasi. Oskan juba vaadata ettevõtete aruandeid ning välja lugeda sealt vajalikke andmeid. Üks suuremaid muutusi oli, et loobusin oma 3 samba maksetest ning tegin Taavi soovitusel tavalise elukindlustuse. Haldustasud olid nii kõrged, et sellise negatiivse tootlusega pole midagi peale hakata. Säästma raha olen ehk õppinud veelgi paremini, tänu selgitustele. Raha väärtust hindama jne. Ühisrahastuse poole pealt leidsin, et Twino mulle ei sobi ning teised analoogsed ka mitte, kes tegelevad laenudega. See maailm tundub liialt “kirju” ning on vaja paljuski osas areneda – kasvõi inglise keele oskus näiteks. Küll aga olen leidnud Crowdestate ning teinud enda mõttes mõned madala riskitasemega investeerinugud. Kindlasti soovitaksin seda raamatut teistele: kes hoolega loeb ning kirjapandut mõistab, see leiab ise tee, kuidas edasi minna.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sulle võib meeldida ka…