Skip to content

Bitcoin ja plokiahel: sissejuhatus inimkeeli

(7 arvustused)

29.00 

Antud kursusele saab ligipääsu ka RahaKlubi liikmena. Vaata lähemalt: https://rahatasku.ee/pood/rahaklubi-liikmelisus/

Sissejuhatus Bitcoini annab suure pildi ülevaate sellest, mis asi on Bitcoin ja plokiahel, kuidas see töötab ja millisel moel seda osta-müüa saab.

Tegemist 01.06.2022 tehtud videokõne salvestusega. Umbes 1,5h sisu on teemade kaupa eraldi videodena omas tempos järelvaadatav.

Kategooria:

Kas oled kunagi mõelnud, kuidas krüptoraha ja Bitcoin tegelikult toimivad, kuid tundnud, et see maailm on liiga keeruline või hirmutav, et iseseisvalt avastada? Võib-olla oled kuulnud vastukäivaid arvamusi või leidnud end ekslemas valeinfo rägastikus. See on sinu võimalus kõik selgeks teha. Minu sissejuhatav videokõne on loodud just sinu jaoks – olenemata sellest, kas oled krüptoraha maailmas täiesti uus või otsid lihtsalt selgemat arusaama.

Katame kõik olulised teemad alates Bitcoinist ja plokiahelast kuni krüpteerimise ja detsentraliseerituseni, kasutades lihtsaid näiteid, mis teevad keerukad kontseptsioonid arusaadavaks. Kõik on disainitud nii, et sa ei pea olema ekspert, et jälgida – minu eesmärk on teha see teema ligipääsetavaks kõigile.

Mõtle, kui mugav oleks mõista, mida tähendab Bitcoin, kuidas plokiahel töötab või mis on kaevandamine, ilma et peaksid veetma tunde segaseid artikleid lugedes või eksitavate allikate ohvriks langema. See kursus annab sulle kindla aluse, millelt edasi ehitada, avades ukse krüptoraha maailma ilma hirmu või segaduseta.

Registreeri end nüüd ja tee esimene samm krüptoraha maailma paremaks mõistmiseks. See on investeering oma tulevikku, mis võib avada uusi võimalusi ja anda sulle vajalikud teadmised, et teha teadlikke otsuseid selles pidevalt muutuvas ja arenevas valdkonnas.

See ei ole lihtsalt kursus, see on sinu võti krüptoraha maailma mõistmiseks. Ära jäta kasutamata võimalust saada selge ülevaade ja mõista, mis toimub digitaalse raha taga. Registreeri kohe!

Kindlasti vaatame läbi järgnevad teemad ja millist rolli nad selles ökosüsteemis täidavad:

 • Bitcoin
 • Plokk ja plokiahel
 • Krüpteerimine (väga lihtsustatud kujul kontseptsiooni edasiandmiseks)
 • Detsentraliseeritus
 • Kaevandamine
 • Wallet ja exchanged (ehk sissejuhatus BTC ostmisesse, müümisesse ja talletamisse; konkreetsete kohtade soovitusi otseselt ei jaga, küll aga mõningate näidete sisulisi erinevusi)

Videokõnes osalemine ei eelda teemakohaseid eelteadmisi ja ongi mõeldud andma pigem suure pildi ülevaate, et oskaksid järgmisel korral vestluses ja uudiseid lugedes kaasa mõelda ja saaksid ka asja sisust aru.

Mida sellest kohtumisest kindlasti ei saa? Ei räägi krüptoga kauplemisstrateegiatest, “riskivaba” tulu teenimisest ega kiiresti rikastumisest.

7 arvustust tootele Bitcoin ja plokiahel: sissejuhatus inimkeeli

 1. Hilvar Mennik (toote omanik)

  Väga hästi lahti pakitud, pilt läks palju selgemaks kohe.

 2. Ingrid (toote omanik)

  Sain aru, et mis see on ja kuidas see töötab

 3. kats pets (toote omanik)

  Puust ja punaseks 🙂 Väga hea, aitäh !

 4. Raul (toote omanik)

  Kui on huvi Bitconi teemal siis see video annab hea stardikoha

 5. Silver (toote omanik)

  Arusaadavas keeles, puust ja punaseks!

 6. Tiiu Gellert (toote omanik)

  Inimesele, kes seni teemasse süvenenud polnud, oli piisavalt õpetlik

 7. Kristiina Stokkeby

  Einsteini mõte, et “You do not really understand something unless you can explain it to your grandmother” võtab hästi kokku selle, et Taavi suutis tegelikult ka inimkeeli selgeks teha basic asjad, mida bitcoin ja blockchaini kohta teada võiks.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.