Investeerimine alates 1€ – 200€ kuus

(2 arvustused)

29.00 

Antud kursusele saab ligipääsu ainult RahaKlubi liikmena. Vaata lähemalt: https://rahatasku.ee/pood/rahaklubi-liikmelisus/

Online kursusest saad teada:

 • praktilisi võimalusi, kuidas väikeste summadega investeerida
 • mida on sellise investeerimise puhul oluline jälgida
 • peamisi riske, mis väikeste summade investeerimisega kaasnevad ja millele tähelepanu võiks pöörata
 • kuidas ja kust pihta hakata ehk mis on järgmised reaalsed sammud

Iga video all on ka võimalus käsitletud teema kohta küsimusi küsida, et kõigest ikkagi võimalikult hästi aru saaksid.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Levinud on arvamus, et investeerimiseks pead omama suuri summasid ja olema ekspert matemaatikas, majanduses, füüsikas ja inimpsühholoogias. Kuigi kõigest eelmainitust võib investeerimisel kasu olla, ei ole ükski neist otseselt vajalik ega eelduseks edukalt investeerimisega alustamiseks.

Kui mina üle 10 aasta tagasi investeerimisega alustasin, oli tõesti vaja päris korralikku summat, et kasvõi ühte tehingut teha. Täna on aga need ajad möödas ja alustamiseks piisab isegi mõnest eurost kuus. Vabandus, et raha ei ole, enam ei kehti.

Suurte summade olemasolu on alustamisel isegi kahjulik, kuna õppetunnid tulevad siis samuti tunduvalt kallimad. Hea on väikeste summadega ennast ja investeerimist tundma õppida ning seejärel panuseid tõsta. Kui risk on kaotada 10€-20€, siis see ööund ei häiri. Raiskame selliseid summasid igapäevaselt impulssostude ja muu ebavajaliku peale toidupoes. Samas kogemuse ja teadmised saab sellega endiselt kätte.

Kursuse lõpuks tead:

 • praktilisi võimalusi, kuidas väikeste summadega investeerida
 • mida on sellise investeerimise puhul oluline jälgida
 • peamisi riske, mis väikeste summade investeerimisega kaasnevad ja millele tähelepanu võiks pöörata
 • kuidas ja kust pihta hakata ehk mis on järgmised reaalsed sammud

Kohtume koolitusel!

2 arvustust tootele Investeerimine alates 1€ – 200€ kuus

 1. Marek Matsalu (toote omanik)

  Ideaalne koolitus sissejuhatuseks investeerimismaailma. Arusaadavalt ja lihtsalt seletatud, ei ole ülemäära suuri teadmisi vaja, et kursuse materjalidest arusaada. Tase: algaja investor/valdkonda tutvustav ja sissejuhatus investeerimisse.
  Ma olin enne koolitust tutvunud erinevate blogidega ja alles algust teinud Jaak Roosaare “Rikkaks saamise õpiku” kolmanda trükiga ja 0 kogemust reaalselt turult. Koolitus annab häid praktilisi näiteid ja vihjeid esimesteks sammudeks ja kui isegi oled juba ennem algust teinud, siis vajadusel korrigeerida oma strateegiaid/plaane.

 2. Kaido (toote omanik)

  Koolitus on väga lihtsa ülesehitusega ja pigem soovitaksin mina seda inimestele, kes ei ole veel investeerimisega alustanud. Kas siis ebakindlusest või teadmatusest võimaluste kohta. Enda näitel ma arvan, et inimesed, kes on juba investeerimisega vaikselt ja väikselt alustanud, on koolituselt saadav põhiväärtus teadmine/kinnitus selle kohta kas senine tegevus on olnud mõistlik ja kas see vajaks mingis osas korrigeerimist. Isiklikult vaatasin peale koolitust kriitilise pilguga üle oma Mintose ja LHV kasvukonto sätted ning muutsin erinevate investeerimistoodete osakaalu.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.