RahaKlubi liikmelisus

Alates: 9.90  / kuu

RahaKlubi on ainulaadne võimalus saada osa kogu RahaFoorumi poolt loodavast väärtusest võimalikult mugavalt ja teistest tunduvalt soodsamalt. Pane ennast juba täna kirja ja saad ligipääsu kõigile minu olemasolevatele digitaalsetele toodetele ja liikmelisuse jooksul valmivatele digitoodetele.

Järgmised planeeritud teemad, mille ette võtame:

  • 21.09. Kulude juhtimine 201 – külalisesineja Kadri Mäsak
  • Paar täiendavat abimaterjali investeeringute raamatupidamise juhenditele.
  • Produktiivsus 201 ehk prioriteedid, otsustamine ja terve hulk praktilisi teemasid.
  • Lastele kogumine/investeerimine.

Vali soovitud periood ja hakka materjali omas tempos läbi töötama. Ise saad valida, kas ja millal oma liikmelisust pikendad. Samuti saad iseseisvalt paketti vahetada ja tühistada. Kui valid ostukorvis makseviisiks Stripe’i, siis saad kasutada automaatset uuendamist. Muud makseviisid toetavad hetkel ainult käsitsi uuendamist.

Tahad rahatarkust omandada, aga hetkel finantsseis ei võimalda liikmelisust hankida? Vaata tootekireldusest lisainfot.

Tühista valik

Tootekood: - Kategooria:

Kirjeldus

RahaKlubi liikmena saad liikmelisuse ajal juurdepääsu kõigile meie digitaalsetele toodetele, online kursustele ja videodele*. Sealhulgas saad tasuta osaleda videokõnedes ja uued tooted, mis luuakse sinu RahaKlubi liikmelisuse ajal.

Näiteks, täna saad RahaKlubi liikmelisusega järgmised kursused ja tooted.

Investeerimise vundament ja alustajale:

Konkreetsetesse varaklassidesse investeerimisest:

Juhendid/õpetused maksude, kontode ja raamatupidamise kohta:

Parema elu saavutamiseks:

Silmaringi avardamiseks:

Kokku üle 600 € väärtuses tooteid ja koolitusi + boonused täishinna juures enam kui -70% allahindlusega (aastase paketi puhul).

Boonusena saad ka ligipääsu järgnevatele tasuta videodele:

*Ligipääs kehtib kuni liikmelisuse perioodi lõppemiseni ja selle mitteuuendamiseni. E-raamatuid ja muid allalaetavaid digitooteid peale liikmelisuse lõppu ära kustutama ei pea, kuid edasisi uuendusi enam ei pruugi saada.

Kursuste nimekiri ja sisu võivad aja jooksul muutuda. Kui mõni info liigselt aegub, siis võin selle eemaldada ja uusi teemasid võib juurde lisanduda.

Usun, et rahatarkuse omandamine ei tohiks jääda raha puuduse taha. Kui sa ei saa omale hetkel RahaKlubi liikmelisust lubada, siis kirjuta abirk@rahafoorum.ee ja leiame lahenduse.

Mida RahaKlubist ei leia?

Mõnda asja ei saa tõenäoliselt RahaKlubist kunagi leidma.

Börsianalüütikute stiilis analüüse ja prognoose

Siit ei leia analüüse, mis ütlevad, miks mingid hinnad üles/alla liikusid või kuhu need tulevikus liikuma hakkavad. Meediat jälgides võid märgata, et täpselt sama põhjus võib päeva alguses seletada aktsiate tõusu ja sama päeva õhtul põhjendatakse sellega hoopis langust.

Tüüpiliselt valitakse sellistes analüüsides tulemuse järgi tagantjärele mingi põhjendus, mis võiks justkui sobida. Praktikas aga ei ennusta see põhjendus mitte midagi ehk tegemist on sisutu infomüraga.

Sama olukord on igasuguste tulevikuprognooside ja ennustustega. Mul pole kristallkuuli, mis tulevikku ennustaks ja aastakümneid tehtud uurimused ja statistika kinnitab järjepidevalt, et seda pole ka kellelgi teisel. Sellised ennustused on kahjulik infomüra.

Täna börsidel toimuva ülevaadet

Sellist infot on internet paksult täis. Praktikas aga ei oma peaaegu mitte ükski uudis pikaajalise investori jaoks sisulist väärtust. Kui su investeerimishorisont on 10-20+ aastat, siis täna ei ole uudistes praktiliselt midagi, mis sinu investeerimisstrateegiat oluliselt mõjutama peaks. Küll tekitab sellise info pidev nägemine kiusatust teha samme, mis sinu tulemust tõenäoliselt kahjustavad.

Erandiks on olukord, kus sa investeerid konkreetsesse ettevõttesse või sektorisse. Sellisel juhul peaksid antud valdkonna uudistel juba niikuinii ise silma peal hoidma. Kuigi ka selliste uudiste seas enamus infot ei ole pikaajalise investori jaoks muud kui infomüra.

Aktsiavihjeid ja “õiglase” hinna sihte

Siit ei leia vihjeid, milliseid aktsiaid peaks ostma ja mis on ühe või teise aktsia õiglane hind. Selle infoga on sama probleem, mis turu ennustamise ja prognoosidega. Tabavusprotsent on sellistel hinnangutel kaduvväike.

Sellise info baasilt tehtud investeerimisotsused ei ole reeglina kuidagi paremad, aga need analüüsid võivad jätta eksliku mulje, nagu tegemist oleks arukama investeeringuga. Lõpptulemusena kipub see olema jällegi pigem kahjulik infomüra.

Jah, ka professionaalsete analüüsimajade analüüsid on piinlikult ebatäpsed oma hinnasihtide ja ennustustega.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “RahaKlubi liikmelisus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.