RahaKlubi liikmelisus

Alates: 35.00  / kuu

RahaKlubi on ainulaadne võimalus saada osa kogu RahaFoorumi poolt loodavast väärtusest võimalikult mugavalt ja teistest tunduvalt soodsamalt. Pane ennast juba täna kirja ja saad ligipääsu kõigile minu olemasolevatele digitaalsetele toodetele ja liikmelisuse jooksul valmivatele digitoodetele.

Järgmised planeeritud videokõned:

  • 23. märts: Indeksfondidesse investeerimise 201
  • 13. aprill: Krüptotulude maksustamine ja deklareerimine
  • 27. aprill: arvatavasti külalisesineja produktiivsuse teemal (täpsem info veel selgub)
  • mai: Raha psühholoogia teemasid?

Vali soovitud periood ja hakka materjali omas tempos läbi töötama. Ise saad valida, kas ja millal oma liikmelisust pikendad. Samuti saad iseseisvalt paketti vahetada ja tühistada. Kui valid ostukorvis makseviisiks Stripe’i, siis saad kasutada automaatset uuendamist. Muud makseviisid toetavad hetkel ainult käsitsi uuendamist.

Tahad rahatarkust omandada, aga hetkel finantsseis ei võimalda liikmelisust hankida? Vaata tootekireldusest lisainfot.

Tühista valik

Tootekood: - Kategooria: Silt:

Kirjeldus

RahaKlubi liikmena saad liikmelisuse ajal juurdepääsu kõigile meie digitaalsetele toodetele, online kursustele ja videodele*. Sealhulgas saad tasuta osaleda videokõnedes ja uued tooted, mis luuakse sinu RahaKlubi liikmelisuse ajal.

Näiteks, täna saad RahaKlubi liikmelisusega järgmised kursused ja tooted.

Vundament ja alustajale:

Konkreetsed varaklassid:

Juhendid/õpetused:

Silmaringi avardamiseks:

Kokku üle 600 € väärtuses tooteid ja koolitusi + boonused täishinna juures enam kui -70% allahindlusega (aastase paketi puhul).

Boonusena saad ka ligipääsu järgnevatele tasuta videodele:

*Ligipääs kehtib kuni liikmelisuse perioodi lõppemiseni ja selle mitteuuendamiseni. E-raamatuid ja muid allalaetavaid digitooteid peale liikmelisuse lõppu ära kustutama ei pea, kuid edasisi uuendusi enam ei pruugi saada.

Kursuste nimekiri ja sisu võivad aja jooksul muutuda. Kui mõni info liigselt aegub, siis võin selle eemaldada ja uusi teemasid võib juurde lisanduda.

Usun, et rahatarkuse omandamine ei tohiks jääda raha puuduse taha. Kui sa ei saa omale hetkel RahaKlubi liikmelisust lubada, siis kirjuta abirk@rahafoorum.ee ja leiame lahenduse.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “RahaKlubi liikmelisus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.