Skip to content

Õnne valem

29.00 

Antud kursusele saab ligipääsu ainult RahaKlubi liikmena. Vaata lähemalt: https://rahatasku.ee/pood/rahaklubi-liikmelisus/

Laost otsas

Kategooria:

Kas raha eest saab õnne osta?

Olenemata vastusest sellele küsimusele, püüame seda teha kogu aeg. Alates ajast, mil Edward Bernays hoo sisse sai, on turundajad rõhunud sellele, kuidas nende toode või teenus sinu jaoks mingi emotsionaalse puudujäägi rahuldab või hinges mõne augu täidab. Küll on suitsetamine olnud sümbol naiste iseseisvuse jaoks, alkohol aidanud meestel seksikaid naisi saada ja deodorant teinud võimalikuks lõpuks ometi elama hakata.

See on muidugi ainult pisikene osa kõigest sellest, mida meil turundajate arvates vaja on, et üldse kuidagi elada ja edu saavutada saaksime. Rääkimata siis veel õnnelikult elamisest… Paraku on nii, et enamus neist ostudest ei tee seda, mida turundajad lubasid ja peale kulude tegemist tundub, et endiselt on midagi puudu. Siin tulevad mängu juba järgmised turundajad oma toodete ja teenustega ja nii see ring jätkub.

Ühest küljest on siin probleemiks selline asi, nagu hedonic treadmill või elustiilipuhitus, millest olen ka põgusalt blogis varasemalt kirjutanud. Teisisõnu, mida rohkem me midagi saame, seda rohkem on meil edaspidi vaja, et saavutada sarnast rahulolu. Esimene tükk suus sulavat torti on väga mõnus kogemus, aga kümnes viil ajab juba südame päris pahaks. Seega, niipea kui esimene viil söödud, on sama mõnusa tulemuse saavutamiseks vaja juba midagi muud. Nii on kahjuks ka enamus teiste ostudega.

“Kuidas raha eest õnne osta?” koolitusel vaatame täpsemalt, kuidas see efekt töötab ja mida selles osas ette võtta. Kuidas teha nii, et saaksid oma raha eest võimalikult palju ja ei kulutaks oma vaevaga teenitut järjest väheneva hüve peale ära.

Samal ajal teeme ka kiire ülevaate sellesse, kuidas meie aju töötab ja areneb ning mis asi see õnnelikkus üldse olla võiks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Õnne valem”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.