Skip to content
Esilehele » RahaTasku kommuun: RahaKlubi

RahaTasku kommuun: RahaKlubi

Mis on RahaKlubi?

RahaKlubi eesmärk on anda kõigile oma liikmetele vajalik info edukaks rahaasjade korraldamiseks. Seda alates eelarve tegemisest kuni pensionikogumise ja investeerimiseni.

Mida RahaKlubi sulle annab?

1. Ligipääs kõigile online-kursustele

RahaTaskust leiad 30 kursust ja videoloengut kõikvõimalike rahaga seotud teemade kohta, muuhulgas pensioniplaneerimine, investeerimise põhitõed, raha psühholoogia, laste jaoks investeerimine jne jne. Mitte-liikmetele ligipääsetavad kursused leiad meie e-poest. Ülejäänud kursusi näed pärast registreerimist “minu konto” alt.

2. Ligipääs kõigile digitoodetele

Hetkel on tasuta ligipääsetavad järgmised e-raamatud:

Alustava investori käsiraamat (e-raamat)

“Alustava investori käsiraamat” on e-raamat, mille võiks investeerimismaailmas täielik võhik kätte võtta, ning peale läbilugemist ja harjutuste kaasa tegemist, on temast raamatu lõpuks saanud investor, kellel esimesed tehingud selja taga ja edasiseks vajalikud baasteadmised kergelt väikeste sammude kaupa omandatud.

Hind mitte-liikmetele: 15.90€

Kuidas oma raha eest rohkem saada? (e-raamat)

Kas tead, kuhu sinu raha kaob? Mida sa ostad, mille eest maksad ja mida sa selle eest vastu saad? Kas võiksid selle asemel saada midagi enamat või äkki hoopis midagi olulisemat? Sellest käesolevas praktilises raamatus juttu tulebki.

Hind mitte-liikmetele: 14.95€

3. Videokõned ja online-kohtumised spetsialistidega

RahaKlubi liikmena on sul võimalik osaleda live videokõnedes ja käsitletava teema kohta otse küsimusi küsida. Tüüpiliselt toimub 1-2 videokõnet kuus, kus arutame erinevaid teemasid, vahel külasolevate spetsialistide abiga. Üldjuhul kohtumised salvestatakse, nii on sul neile ligipääs ka hiljem, juhul kui mingil põhjusel videokõnes osaleda ei saanud!

Eelmistel kohtumistel oleme rääkinud teemadest nagu pensioniplaneerimine, investeerimise põhitõed ja investeerimisriskid, raha psühholoogia, petuskeemide vältimine ja palju muud!

Järgmised teemad, mida käsitleme, on pensionil raha kasutamise strateegiad, investeerimise põhitõed: hajutamisest põhjalikult, kulude juhtimine 301, pärandamine ja testament, dividendide head ja vea

4. RahaRaamatuKlubi

RahaRaamatuKlubis arutame erinevaid rahatarkuse ning raha psühholoogiaga seotud raamatuid. Seni oleme läbi käinud sellised raamatud nagu “Babüloni rikkaim mees” (George S. Clason), “Raha Psühholoogia (Morgan Housel), “Üks samm Wall Streetist ees” (Peter Lynch, “One Up On Wall Street”) jne.

2024 kevade raamat on Kristi Saare “Kuidas saavutada finantsvabadus”.

RahaRaamatuKlubi kohtumised salvestatakse ja  ka neid on võimalik hiljem järele vaadata.

5. Areneme pidevalt

RahaTasku töötab selle kallal, et oma liikmetele võimalikult palju väärtust pakkuda ning oleme alati avatud tagasisidele ja lisaettepanekutele! 2024 varasuvel teeme läbi uuenduskuuri, et oma kodulehte uuendada, lisame pidevalt uusi kursusi, loome oma Discordi serveri ja palju muud põnevat!

Kui palju RahaKlubi liikmelisus maksab?

RahaKlubi liikmelisus maksab 14.90€ kuus.