Alustava investori 2-päevane koolitus – sügis 2017

(13 arvustused)

129.00 250.00 

Seda koolitust ei ole hetkeseisuga enam plaanis korrata. Selle asemel vaata hoopis Alustava investori online kursust.

30.09.2017.-01.10.2017.

Asukoht: Bliss, Mustamäe tee 17

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

2017. veebruaris koolitusel osalenud andsid koolitusele keskmiseks hindeks 9.1/10.

Teeme Tallinnas ühe intensiivse põhjaliku koolituse, kus võtame läbi kõik, mis alustaval investoril vaja, et oma esimeste tehinguteni jõuda.

Teeme 2017. aastaks, kus sa ainult ei luba rahaasju käsile võtta, vaid võtadki ja teed ka oma esimese(d) investeeringu(d) ning hakkad kahetsema, et sa varem ei alustanud.

Koolitus on 2-päevane ja leiab aset 30. september – 01. oktoober 2017.

Alustava investori koolitusel:
• Saad teada, kes ja miks peaks investeerima
• Räägime tänasest pensionisüsteemist
• Seletame ära, mis asi see investeerimine siis ikkagi on
• Uurime aktsiate maailma ning vaatame, mida nende ostmiseks tegema peab
• Diskuteerime laenude ja ühisrahastuse teemal ning teeme mõne tehingu
• Vaatame, milline võiks üks kinnisvaratehing välja näha
• Mõtiskleme ettevõtluse ja mõningate sellega seotud võimaluste üle
• Aitame sul luua tingimused, et saaksid ka õpitut reaalselt rakendama hakata

Kavas võib veel ette tulla muudatusi.

Esinejateks on oma ala praktikud, kes tulevad jagavad sinuga oma kogemusi.

Täpsemat kava kokku pannes tekkis mul igatahes küll kade meel, et keegi mulle algusaegadel sellist koolitust ei pakkunud ja ma oma aega ja raha igasugu jamade skeemide katsetamise peale raiskasin.

NB! Piletihind ei sisalda toitlustust.

13 arvustust tootele Alustava investori 2-päevane koolitus – sügis 2017

 1. Veronika (toote omanik)

  Suur tänu asjaliku ja kasuliku koolituse eest! Lisaks praktilistele teadmistele ja infole olid väga põnevad investori psühholoogiat käsitlevad teemad (takistuste, mõttevildakuste, uskumuste ületamine jne.). Meeldis ka koolituse üldine korraldus – kuna teemad ja ka esinejad vaheldusid, siis püsis fookus kohal. Väga kasulik oli teiste osalejatega suhtlemine, osalejatega suhtlema “sundimine” oli väga vajalik ja kasulik, ega eestlane seda ikka vabatahtlikult ise ei tee 😉 Kirjalikud ülesanded töövihikus on head reminderid, millised teemad läbi mõtlesime/arvutasime ja et õpitu tuleb ka REAALSELT ÄRA TEHA!

 2. Marju (toote omanik)

  Soovitan alustava investori koolitusest osa võtta kõigil, kes tahavad alustada, aga ei julge või on juba alustanud aga soovivad oma teadmisi täiendada.
  Minu üks eesmärke oli leida koolituselt julgus alustada – praeguseks on esimesed sammud tehtud ja põnevusega ootan esimesi tulemusi.
  Koolitus on igati motiveeriv, julgustav ja informatiivne.
  Koolituse ülesehitus oli valdavalt loogiline ja puhkepausid olid piisavad. Isegi II päeva lõpus jaksas veel kaasa mõelda ja infot ammutada.
  Vastused küsimustele, mis alustamist takistavad, on kindlustatud. Sa tahad peale koolitust alustada, sest peale koolitust sa suure tõenäosusega usud, et investeerimine on lihtne. Investeerimine on kõigile.

 3. Martin

  1) Piisavalt lühikesed ettekanded ja pikad pausid, et terve päeva kaasamõelda jaksas.
  2) Konkreetsed teemad ja esitlused – lihtne aru saada ja fookust hoida.
  3) Väga hästi koostatud töövihik, mida esitluste käigus koos täideti, et teadmisi kinnitada.
  4) Tervislikud snäkid nagu kreeka jogurt müsli ja marjadega pausi ajal.
  5) Selged ja lihtsad sammud mida peale koolitust astuda.

 4. Pavel

  Korraldus hea. Väga sobilik alustavale investorile ja mõtlemise paika panemiseks. Kohati liiga pealiskaudne nendele, kes midagi teavad.

 5. Ervin (toote omanik)

  Oli väga sisukas ja huvitav koolitus. Sain teada palju uut ja huvitavat. Sain juurde uusi ideid. Kindlasti soovitan kõigile, kes on mõelnud investeerimise või rahalise vabaduse peale. Siis läbi selle koolituse on võimalik astuda üks samm sellele lähemale.

 6. Hellika (toote omanik)

  Koolitus annab teadmisi ja ideid ja tõuget oma elu parandada. Pani ka mõtlema mõnedele teemadele, millesse pole varem süvenenud, aga peaksin (n. pension).

 7. Mari Leen Rosenberg

  Ettekanded olid head ja hästi üles ehitatud. Mõnus valik oli ka esinejate osas tehtud ning käsitletud teemade valik oli asjakohane. Mina – alustav investor – sain palju uut kasulikku infot ning mõnusa julgustava tõuke tegutsema hakata

 8. Merike

  Oma elus muudatuste tegemiseks väga hea koolitus. Mõttemaailma oleks vaja muuta ja finantsilist kirjaoskust meil ju koolides veel ei õpetata. Väga tublid noored, on kellelt õppida!

 9. Priit

  Väga asjalik ja arusaadav info alustajale. Head esinejad.

 10. Karin

  Paneb mõtlema ja oma eesmärke, mõttemustreid jmt ümber hindama. Koolitus on interaktiivne, lihtne, annab esmased juhised. Minule andis tõuke investeerimisega tegelema hakata (enne oli olnud hirm, vähesed teadmised).

 11. Britta (toote omanik)

  Kõik seletati väga selgelt ja lihtsalt ära. Anti julgust ja nõuandeid, kuidas ning mismoodi edasi minna. Sain soovitud info, loodetavasti oskan tulevikus teha õigemaid valikuid.

 12. Anne-Ly

  Kõigile arusaadavas ja lihtsas keeles ette kantud koolitus. Koolitusel saadud töövihik oli väga hästi koostatud ja seda on hea ka igapäevaselt oma otsuste tegemisel kasutada.
  Taavi Pertman´i koolitustelt saan alati palju positiivset energiat, kasulikku infot ja häid ideid , et edasi tegutseda.

 13. Tanel Sirp

  Kõikidest investeerimise õppematerjalidest millega olen kokku puutunud, on see esimene mis tõesti tekitab tunde, et investeerimisega alustamine on lihtne. Eelkõige tänu sellele, et laval tehti laivis investeeringute üles seadmine ühisrahastuses ja ka aktsiaindeksfondides. Isegi olles mõned investeerimisalased raamatud läbi lugenud kuulsin palju uut, nii et oli igati väärt koolitus minu jaoks

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.