Allahindlus!

Alustava investori käsiraamat: Täiesti algusest reaalsete tehinguteni

(2 arvustused)

21.75  14.90 

Üle 1000 raamatu on juba omale omaniku leidnud. Soovi korral võid tellida e-raamatu siit.

Keskmine lugeja soovitaks raamatut oma lähedastele 9/10 hinnanguga.*

NB! Kui märkasid, et mõnes teises poes on raamat soodsama hinnaga, siis anna mulle teada: raamat@rahafoorum.ee

Raamatust saad teada:

 1. Mis on investeerimine ning kas ja miks peaksid seda tegema.
 2. Millised on sinu finantseesmärgid ja -unistused ning mida peaksid nende saavutamiseks tegema.
 3. Kuidas oma sissetulekust investeerimiseks edukalt raha leida.
 4. Investeerimise põhitõdede ning erinevate varaklasside ja investeerimisvõimaluste kohta.
 5. Millised kolm investeerimismeetodi on alustava investori jaoks kõige lihtsamad ja kuidas neid samm-sammult rakendada.

Eesti piires saadan raamatu Smartposti pakiautomaati. Kui sinu lähedal see puudub või soovid raamatut välismaale tellida, võta minuga meilitsi ühendust: taavi@rahafoorum.ee

NB! Kui soovid tellida suuremat kogust (üle 25 raamatu) või tellida raamatut raamatukogu/haridusasutuse jaoks, siis kirjuta raamat@rahafoorum.ee.

*2019 detsembri seisuga.

Kirjeldus

Tänaseks olen vahelduva eduga investeerimismaailmaga kokku puutunud juba üle 10 aasta. Selle käigus on “soetatud” päris palju õppetunde, loetud ohtralt raamatuid, käidud koolitustel, kirjutatud blogi ja saadud lugejate käest hindamatut tagasisidet selle kohta, mis nende jaoks töötanud on ja mis mitte.

Kogu selle kogemuse ja info olen püüdnud kokku panna võimalikult lihtsate sammudega oma raamatusse Alustava investori käsiraamat, et tuua sinuni raamat, mida ise oleksin tahtnud omada, kui investeerimisega alustasin.

See on teos, mille võiks investeerimismaailmas täielik võhik kätte võtta, ning peale läbilugemist ja harjutuste kaasa tegemist, on temast raamatu lõpuks saanud investor, kellel esimesed tehingud selja taga ja edasiseks vajalikud baasteadmised kergelt väikeste sammude kaupa omandatud.

Raamatust saad teada:

 1. Mis on investeerimine ning kas ja miks peaksid seda tegema.
 2. Millised on sinu finantseesmärgid ja -unistused ning mida peaksid nende saavutamiseks tegema.
 3. Kuidas oma sissetulekust investeerimiseks edukalt raha leida.
 4. Investeerimise põhitõdede, erinevate varaklasside ja investeerimisvõimaluste kohta.
 5. Millised kolm investeerimismeetodi on alustava investori jaoks kõige lihtsamad ja kuidas neid samm-sammult rakendada.

Mõned väljavõtted senisest lugejate tagasisidest:

 • See raamat on väga innustav! Pani mitmeid asju ringi mõtlema.”
 • Algajale hästi selgesti punkt punkti haaval välja toodud, mida alustamiseks tegema peaks.”
 • Andis julgust investeerida.”
 • ”Kuna minul ei ole pensionifondi ja olen otsustanud teha endale ise fondi, siis sain Teie raamatust kinnitust, et olen siiski õigel teel.”

Raamatu 2. trükk on täiendatud mõtetega, mis 1. trüki lugejate hinnangul raamatule oluliselt juurde annavad.

Formaat: pehmekaaneline | 196 lk
Trükk: 2. täiendatud trükk
Avaldatud: november 2019
ISBN: 978-9949-01-433-0

2 arvustust tootele Alustava investori käsiraamat: Täiesti algusest reaalsete tehinguteni

 1. Anonüümne

  Siit tuleb üks pikk ja kibestunud arvustus! 🙂

  Eks ole näha, kas arvustus ka avalikkuse ette jõuab ja kaua ta seal püsib. Sellest saab ka edasised järeldused teha. Aga mine tea, võib-olla on tagasisidest ka kasu.

  Mina olen pettunud igaljuhul! Kahjuks pean tõdema, et raamat ei vastanud ootustele. Mainitakse ja kiidetakse kõigi esirindlike investorite kogukonna investorite poolt, kuid nüüd jääb maik, et tegu on lihtsalt teineteise turundamisega.

  Raamatus leidub küll palju häid mõtteid, kuid juba pea esimesest lehest läheb üle USA stiilis “read more from my website” stiilis raamatuks. Esimene red flag… ja jätkub samas taktis iga paari lehe tagant. Tekib küsimus, miks siis üldse raamatut kirjutada, kui põhiline info tundub olevat nüüd veebis boonus- ja lisamaterjali all. Oleks võinud ju veidi paksema raamatu teha siis või õpetada ise inimesi aruvtama. Okei… saan aru, kõike ei saa raamatusse panna… aga oleks siis võimalik lihtsalt ja kiirelt veebist vaadata – ei! Selleks, et saaksid lisad-boonused kätte:
  1. Soeta e-poe kaudu endale need materjalid.
  2. Oota kuni need e-mailile tulevad, aga vahepeal äkki ikka registreerid kasutajaks ka.
  3. Saad e-maili, et oled soetanud, aga tooteid ikka päris pole, sest pead olema raamatu ostnud?! Investor ju võiks teada, et kui saab tasuta laenata, siis pole vaja kohe osta… ehk siis selge raha kokkukogumise märk?
  4. Ja siis ikkagi registreeri end kasutajaks.
  5. Aa enne veel, äkki tuled liitud uudiskirjaga ka?!

  Autoris ikka nii pettunud kui saab. Kas tõesti Eesti inimesed lähevad sellega kaasa või mida siin fishitakse? Võib-olla kuskilt mingi osa Eestis tõesti, aga no mina olen pigem täiega pettunud. Võrdluseks toon näiteks Roosaare triloogia, reklaamib ka oma asja veidi, viitab kodulehele, aga kõik on kiiresti kättesaadav ja ei pressi peale. Eks Roosaarel seda müügikogemust on ka juba oma jagu, mina küsiks näpunäiteid 🙂

  Eks häid mõtteid oli ka raamatus, aga kes siis sellist teost lugeda tahab.

  Vabandan, kui esineb kirjavigu ja kui see tundub kuidagi solvav, eks ta ole emotsiooni pealt kirjutatud arvustus selleks, et ikka järgmised teosed paremad tuleks ja ilma BS-ta 🙂

  • Taavi

   Aitäh tagasisidet jätmast. Ega ilma selleta ju ei teakski, et sellise kogemuse osaliseks said. Kahju, et see kogemus sinu jaoks selline oli.

   Lisamaterjalide tootelehel on tegelikult kirjas, et see on tasuta ja hind 0€.

   Konto tehakse ja ligipääs boonustele antakse sulle tellides automaatselt, nii et midagi ootama otseselt ei pea. Paraku ei näita süsteem, et oleksid omale lisamaterjalidele ligipääsu võtnud või kontot teinud (vähemalt selle meiliaadressiga).

   Veebis on tegelikult osa infost üsna lihtsal põhjusel:

   • Minu eesmärk on anda võimalikult konkreetset ja praktilist infot (sealhulgas samm-sammulisi juhendeid mingi protsessi läbimiseks). Paraku võib seetõttu nii mõnigi osa sellest päris tihti muutuda. Kodulehel saab seda vajadusel uuendada, raamatus mitte.
   • Soovin raamatuga lugejale anda võimalikult lihtsad sammud kätte. Seega on tunduvalt kergem panna link kalkulaatorile, kui hakata raamatusse keerulisi arvutuskäike lahti seletama (mida pole isegi vaja osata) ja pool lugejaskonnast ära hirmutada.
   • Boonuste keskkonnas on lugejatel võimalus soovi korral küsimusi küsida ehk otse autori käest täpsustada, kui midagi segaseks on jäänud.

   Julgustaks ka sind teinekord kõigepealt küsima, kui probleemide otsa satud.

 2. Mark Semenjak

  Pikaajalise kogemustega investori raamat, mis igale algajale kasulik.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

See leht kasutab spämmi vähendamiseks Akismetit. Loe lähemalt, kuidas sinu kommentaari analüüsitakse.