Skip to content

Võhikust investoriks teekonna videokursus

0.00 

RahaKlubi liikmetele on see kursus juba paketis sees.

Tegemist on 2022. aastal salvestatud ca 12h videomaterjaliga, mis on mõeldud alustajatele heaks sissejuhatuseks investeerimismaailma.

Kategooria:

Kui sa oled üks neist inimestest, kes on mõtelnud, et peaks selle rahaasjade ja investeerimise teema ette võtma ja midagi reaalselt ära tegema, aga… (mis iganes sinu lemmikvabandus hetkel on), siis see töötuba on sulle. Kui sul on mõni selline tuttav, sugulane, lähedane, kolleeg, siis see on ka sulle.

Pakun sulle võimaluse kõik need vabandused kõrvale heita ja sammhaaval vaikselt tegudeni liikuda. Ja seda täiesti tasuta.

Võhikust investoriks teekond

12 ca tunnise video käigus juhin tähelepanu olulisematele teemadele, viitan mõnele seotud mõttele oma raamatust, vastan osalejatel tekkinud küsimustele ning toon välja, mis on järgmised olulised sammud sel teekonnal.

Sinul on võimalik tasuta neid videosid järele vaadata.

Osalemiseks on sul tarvis internetiühendust, eesti keele oskust ja natukene aega. Kuna lähtun oma raamatu ülesehitusest ja viitan seal olevatele mõtetele/harjutustele, aga ei hakka sulle seda täielikult ette lugema, siis vajad ka Alustava investori käsiraamatu 3. trüki eksemplari (varasemates trükkides on kolmandiku jagu infot vähem, nii et need paraku liiga hästi ei sobi).

Kui soovid lõpuks tegudeni jõuda, siis pane ennast kirja. Mida varem, seda parem.

Kui sul pole raamatut

Kui sul raamatut pole, siis saad selle omale hankida e-raamatu kujul minu käest. Paberkujul kahjuks vist 3. trükki väga hästi laenutada ei saa.

Mis vabandused veel alles jäid?

Tean nii omast kogemusest kui ka psühholoogia uurimustest, et inimestena oleme ääretult osavad vabanduste genereerijad ja leidjad. Nüüd, kus sa eelneva jutu läbi lugesid ja pakutava võimalusega tutvusid.

Mis põhjusel sa endiselt investeerimisega alustada või antud ettevõtmises osaleda ei saa? Vasta kommentaarides ja anna mulle julgelt teada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Võhikust investoriks teekonna videokursus”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sulle võib meeldida ka…