Kuidas oma raha eest rohkem saada? – e-raamat

14.95 

Kas tead, kuhu sinu raha kaob? Mida sa ostad, mille eest maksad ja mida sa selle eest vastu saad? Kas võiksid selle asemel saada midagi enamat või äkki hoopis midagi olulisemat? Sellest käesolevas praktilises raamatus juttu tulebki.

Kategooria:

Kirjeldus

Kas tead, kuhu sinu raha kaob? Mida sa ostad, mille eest maksad ja mida sa selle eest vastu saad? Kas võiksid selle asemel saada midagi enamat või äkki hoopis midagi olulisemat? Sellest käesolevas praktilises raamatus juttu tulebki.

Kulude juhtimine on teema, millega paljud inimesed vaevlevad. Tõenäoliselt on kordades rohkem neid, kes on tahtnud või plaaninud midagi muuta, kui neid, kes reaalselt näiteks eelarvet koostavad ja järgivad või oma kulutusi teadlikult eesmärkidest lähtuvalt läbi mõtlevad. See aga ei pea nii raske olema.

Isiklikult olen järjepidevalt näiteks eelarvet töövahendina kasutanud umbes 2010. aastast alates. Selle aja sees on olnud paar üksikut kuud, millal see mul vahele jäi, mis võiks olla piisavaks tõendiks, et olen leidnud enda jaoks töötava lähenemise.

Küll aga on minu lähenemised aja jooksul muutunud kardinaalselt. Alustasin tüüpilisest õpikunäitest ja arendasin seda pidevalt edasi, sest see, mida enamus õpetavad, lihtsalt ei tööta 90%+ inimeste jaoks.

Tänaseks olen loonud aga nii lihtsad lähenemised, et seda suudab pea igaüks järgida, kes vähekenegi on motiveeritud oma finantsseisu parandama. Ühtlasi ei ole eelarve ainus ja tingimata mitte esimene viis, kuidas kulusid juhtida.

Käesoleva teose käigus loodangi sind selles veenda ja anda sulle vajalikud teadmised ja vahendid, et leiaksid endale süsteemi, mis aitab sul edukalt oma teenitud raha eest saada rohkem. Rohkem just seda, mida sa saada sooviksid. Aitan sul õppida juhtima oma raha, mitte olla oma raha (või selle pidevalt otsa lõppemise) poolt juhitud.

“Kuidas oma raha eest rohkem saada?” e-raamat on “Eelarve raamatu” edasiarendus. Lisaks eelarvestamise praktikas toimivatele lähenemistele, pakun välja mitmeid muid viise, kuidas edukalt kulude juhtimisega tegeleda ja laiemalt teemasid, millele seejuures mõelda. Sealhulgas erinevates olukordades, nagu ebastabiilsete sissetulekute või tõsisemate finantsraskuste korral.

Kuidas oma raha eest rohkem saada? Võta kontroll oma raha üle, mitte ära lase rahal ennast kontrollida.
Autor: Taavi Pertman
Lehekülgi: 116
Formaat: pdf (e-raamat)
ISBN: 978-9916-4-1409-5 (pdf)
Ilmumisaeg: 2022

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kuidas oma raha eest rohkem saada? – e-raamat”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.