Skip to content
Allahindlus!

Kuidas saavutada finantsvabadus – Kristi Saare

Original price was: 33.00 €.Current price is: 30.00 €.

Ajutiselt müügis raamatuklubiga seoses.

Tasuta transport pakiautomaati.

Ainult 1 laos

Kategooria:

Rahaasjadele lähenetakse tihti nii, nagu need eksisteeriks kõikidest teistest elu aspektidest eraldiseisvana. Tegelikkuses on kõik rahalist edu mõjutavad tegurid väga tugevalt seotud meie igapäevase elukorraldusega – olgu nendeks oskus oma elu planeerida, võimekus oma sissetulekut suurendada, mõtteviisi kujundamine või ka meid ümbritsevad inimsuhted. Ükski asi ei loksu ise paika – vaja on sihipäraselt tegutseda.

Meil kõigil on võimalus oma elujärge oluliselt parandada, kuid mõnikord on lihtsalt puudu vajalikest tööriistadest või ideedest, et oma sihtideni jõuda. Tegelikkuses on kõik unistused päriselt saavutatavad ning kõik selleks vajalikud oskused õpitavad. Raamat “Kuidas saavutada finantsvabadus” näitab kätte teeotsa, mida mööda saab hakata oma eesmärkide poole liikuma.

Raamatu autor Kristi Saare on investor ja rahatarkuse entusiast, kelle julgustavate sõnade saatel on oma rahaasjad korda saanud ja esimesed sammud investeerimismaailmas astunud kümned tuhanded eestlased. Ta on tegelenud investeerimisega 2012. aastast ja Äripäev on ta valinud aasta investoriks 2021. Kristi on raamatu „Kuidas alustada investeerimisega“ autor, ettevõtja, koolitaja, mentor ja MTÜ Naisinvestorite Klubi asutaja.

  • Ilmumisaasta: 2024
  • Pehmekaaneline
  • 304 lehekülge
Mõõtmed25 × 18 × 4 cm

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kuidas saavutada finantsvabadus – Kristi Saare”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.