Skip to content

Kingi rahatarkust – RahaKlubi kinkekaart

15.00 99.00 

Soovid lähedastele rahatarkust kinkida? RahaKlubi kinkekaart on selleks ideaalne valik. Kingisaaja saab ligipääsu kõigile kursustele ja juhenditele, mis alustajale vaja võiks minna. Selgeks saab nii indeksfondidesse investeerimine kui ka tulude deklareerimine.

Kui on soovi OÜ kaudu investeerida, siis on õpetused olemas ka selle tarbeks koos detailse juhendiga, kuidas Interactive Brokersi konto avamise kadalipust edukalt läbi tulla.

Puudu ei ole ka lihtsate sammudega rahaasjade kordaseadmise töötuba ja oma kulude juhtimise parimad praktikad. Lapsevanematele on mõeldud värskelt valminud kursus lastele kogumise kohta, kus on vastused kõigile küsimustele, mis sel teemal minuni on jõudnud.

Lisapõnevust pakuvad kindlasti raha psühholoogia ja õnnelikkuse teemalised videomaterjalid ning 14. detsembri videokõne vedamise ehk õnne rollist investeerimises ja mujal. Kokku üle 25 kursuse/juhendi ja neid tuleb regulaarselt juurde.

Vali, mitmeks kuuks liikmelisust soovid kinkida, osta soovitud kogus kinkekaarte ja vormista tellimus ära. Saadan prinditavad kinkekaard(id) sulle meilile. Kinkekaart tuleb lunastada 12 kuu jooksul.

NB! Kui soovid kinkekaardile saaja nime või konkreetset (lühikest) sõnumit, siis lisa see ostukorvis kommentaari lahtrisse või küsi sealsamas kinkekaarti wordi failina, et saaksid ise sõnumi juurde kirjutada.

Tootekood: - Kategooria:

RahaKlubi liikmelisusega kaasnevate kursuste ja juhendite nimekirja leiad siit.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kingi rahatarkust – RahaKlubi kinkekaart”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.