Ühisrahastuse süvakursus

(2 arvustused)

99.00 

Antud kursusele saab ligipääsu ainult RahaKlubi liikmena. Vaata lähemalt: https://rahatasku.ee/pood/rahaklubi-liikmelisus/

RahaFoorumi ühisrahastuse süvakursusega omandad videode abil minutitega aastatepikkused kogemused ja teadmised ning õpid neid konkreetsetel ühisrahastusplatvormidel rakendama.

Õpid vältima tüüpilisemaid vigu, mis võivad maksma minna sadu eurosid, ja läbi mõtlemapanevate kodutööde harjutad leidma võimalusi seal, kus keskmine investor neid ei näe.

Saad ülevaate nii teoreetilisest taustast kui sellest, kuidas seda teadmist praktikas rakendada.

Ühtlasi jagame olulisemaid portaalidega seotud uudiseid ja muudatusi koos omapoolsete kommentaaride ja aruteludega.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Seniste grupiliikmete tagasiside kursusele: 8.5/10 (peale küsitlust viisime vastavalt tagasisidele ka muudatusi sisse, et edaspidi paremini teha)

Ühisrahastuse süvakursus on videokursus, kus on terve hulk videosid erinevatel osalejate jaoks huvipakkuvatel teemadel ja neid lisandub vastavalt kursusel osalejate küsimustest ja soovidest lähtuvalt jooksvalt juurde. Muuhulgas vaatame, kuidas ühisrahastusplatvormi checklisti abil omale sobivaid portaale valida.

Lisaks on videosid konkreetsete platvormide kohta, kuidas seal mingeid tegevusi teha. Näiteks, kust leiab konkreetses platvormis tootluse arvutamiseks vajalikud numbrid üles (mõnel juhul on see paras ettevõtmine, et õige number kätte saada).

Süvakursuse abil saad olulised teadmised selgeks konkreetsete ja lühikeste videode kaudu. Videode lõpus on reeglina kodutöö ehk küsimused, mis aitavad sul õpitut ka koheselt praktilisse konteksti panna. Kõigile vastan ka omalt poolt ja vajadusel täpsustan ning parandan võimalikud vead, nii et saad õppida nii enda kui ka teiste vigadest.

Selleks, et teemadest oleks lihtsam aru saada ja videosid kergem jälgida, tegime ka sõnaraamatu, kust leiad olulisemate sõnade tähendused ja selgitused. Seda täiendame vastavalt vajadusele jooksvalt nii, kuis osalejatel küsimusi tekib.

Lisainfo

Periood

Tähtajatu, Aasta

2 arvustust tootele Ühisrahastuse süvakursus

  1. Kristi

    Minule kui algajale sobib väga hästi. Teemad lahterdatud, sisu väga lihtsalt lahti seletatud. Samas on ka teemasid, millesse tuleb rohkem süveneda. Ka lisaülesanded panevad rohkem kaasa mõtlema 🙂

  2. Marilin

    Soovitan! Olen kursusel saanud palju häid ideid ja mõtteid, millist ühisrahastusportaali valida, millistesse laenudesse võiksin investeerida arvestades oma riskitaset ja eesmärke. Lisaks analüüsid ja arutelud. Kui soovid ühisrahastusest rohkem teada saada, siis on see kursus väga hea investeering.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.