Ühisrahastuse süvakursus

Hinnatud 5.00/5 1 kliendi hinnangu põhjal
(1 ülevaade)

49.00 79.00 

RahaFoorumi ühisrahastuse süvakursusega omandad videode abil minutitega aastatepikkused kogemused ja teadmised ning õpid neid konkreetsetel ühisrahastusplatvormidel rakendama.

Õpid vältima tüüpilisemaid vigu, mis võivad maksma minna sadu eurosid, ja läbi mõtlemapanevate kodutööde harjutad leidma võimalusi seal, kus keskmine investor neid ei näe.

Saad ülevaate nii teoreetilisest taustast kui sellest, kuidas seda teadmist praktikas rakendada.

Ühtlasi jagame grupis olulisemaid portaalidega seotud uudiseid ja muudatusi koos omapoolsete kommentaaride ja aruteludega.

Puhasta
Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Seniste grupiliikmete tagasiside kursusele: 8.5/10 (peale küsitlust viisime vastavalt tagasisidele ka muudatusi sisse, et edaspidi paremini teha)

Ühisrahastuse süvakursus on tänase seisuga Facebooki grupp, kus on hetkel olemas juba terve hulk videosid erinevatel osalejate jaoks huvipakkuvatel teemadel ja neid lisandub jooksvalt juurde. Kategooriate valik videode tegemisel on esialgu beetagrupi liikmetel ehk prioriteedid seame lähtuvalt liikmete poolt populaarsemaks hääletatud teemadele.

Hetkel on lindistatud ja planeeritud videod kategooriatest:

 • Tulude suurendamise võimalused
 • Likviidsus investeerimisprotsessis ja võimalused selle suurendamiseks
 • Kuidas valida enda jaoks sobivat portaali ja mida selle juures vaadata
 • Põhinimekirja portaalide ja sealse funktsionaalsuse ülevaade
 • Tootlus, selle arvutamine ja näited põhinimekirja baasil
 • Maksude deklareerimine ja näited põhinimekirja baasil
 • Riskid ja nendega arvestamine/vähendamine
 • Tüüpilisemad investorite vead ja kuidas neid vältida
 • Investeerimine eraisikuna vs juriidilise isikuna
 • Uued teemad vastavalt osalejate ettepanekutele ja hääletustulemustele

Süvakursuse abil saad olulised teadmised selgeks konkreetsete ja lühikeste videode kaudu. Videode lõpus on reeglina kodutöö ehk küsimused, mis aitavad sul õpitut ka kohselt praktilisse konteksti panna. Kõigile vastan ka omalt poolt ja vajadusel täpsustan ning parandan võimalikud vead, nii et saad õppida nii enda kui ka teiste vigadest.

Peale nö üldvideode vaatame igat teemat konkreetselt iga põhinimekirjas oleva ühisrahastusplatvormi näitel. Näiteks, kui video selgitab, kuidas oma ühisrahastuse investeeringute tootlust arvutada, siis teistest videodest näed, kuidas seda konkreetsel ühisrahastusplatvormil teha ning kust seal vajaliku info kätte saad. Kui räägime tulude deklareerimisest, siis näitame, kust konkreetsel platvormil selleks vajaliku info leiad jne.

Selleks, et teemadest oleks lihtsam aru saada ja videosid kergem jälgida, tegime gruppi ka sõnaraamatu, kust leiad olulisemate sõnade tähendused ja selgitused. Seda täiendame vastavalt vajadusele jooksvalt nii, kuis osalejatel küsimusi tekib.

Beetagrupiga liitujal on võimalik süvakursusel osaleda ühekordse tasu eest tähtajatu liikmelisusega. Kui koolitus avalikult kõigile kättesaadavaks saab, on hinnastamine kindlasti aasta- või kuupõhine, kuna ühisrahastus on alles noor valdkond, kus asjad pidevalt muutuvad ja videod hakkavad nõudma regulaarset uuendamist.

Varajase liitujana on kõik need tuleviku uuendused ja uued kategooriate videod tasuta hinna sees.

Kuna praegu tundub asi Facebooki grupina väga hästi töötavat, siis jätkame esialgu samas formaadis. Kui aga tulevikus tekib vajadus, siis loome ka eraldi privaatse veebikeskkonna.

NB! Grupiga liitujatele anname TASUTA kaasa ka Ühisrahastusplatvormi valimise checklisti.

Ühisrahastusplatvormi valimise checklist - RahaFoorum

Lisainfo

Periood

Igavene, Aasta

1 arvustus tootele Ühisrahastuse süvakursus

 1. Hinnanguga 5 / 5

  Marilin

  Soovitan! Olen kursusel saanud palju häid ideid ja mõtteid, millist ühisrahastusportaali valida, millistesse laenudesse võiksin investeerida arvestades oma riskitaset ja eesmärke. Lisaks analüüsid ja arutelud. Kui soovid ühisrahastusest rohkem teada saada, siis on see kursus väga hea investeering.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

%d bloggers like this: