Ühisrahastuse töötuba: portaalide võimalused

29.00 

Töötoa raames valmivad videod RahaTasku.ee veebikeskkonda 2018. aasta detsembris. Videod saavad olema ka osa Ühisrahastuse süvakursusest ehk süvakursuse ostjatele on need tasuta.

Laost otsas

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Ühisrahastuse töötoas tutvume põhinimekirja portaalidega ja sealsete võimalustega. Vaatame, milliseid investeerimisvõimalusi ja funktsionaalsust need portaalid pakuvad. Õpime, kuidas seda funktsionaalsust kasutada ja otsime üles kohad, kust saab vajalikud numbrid oma tootluse arvutamiseks ja maksude deklareerimiseks.

Põhinimekirja portaalide seas on:

  • Omaraha
  • Mintos
  • Twino
  • Estateguru
  • Crowdestate

Iga portaali puhul vaatame kindlasti läbi, kuidas seadistada portfellihaldurit, mida mingi valik seal teeb ja räägime plussidest-miinustest.

Mõne portaali osas räägime teatud portaalispetsiifiliste arvutuste ja loogikate erinevustest, mis võivad muuhulgas ka tootluse osas rolli mängida.

Suur osa rõhuasetusest käsitletavate teemade osas saab sõltuma osalejate soovidest. Selleks saad peale registreerumist kirja, kus palume sul oma ootused meile edastada, et saaksime sisu sellele vastavalt välja kujundada.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Ühisrahastuse töötuba: portaalide võimalused”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.