Allahindlus!

Lunasta RahaIndulgentsiga oma rahapatud

(3 arvustused)

2.00 

RahaIndulgents loodi 1. aprillil 2018.

Iga e-RahaIndulgents lunastab ühe sinu rahapatu. Loe täpsemalt kirjeldusest.

NB! Müüja ei vastuta lunastamise hetkel vajaliku toimiva internetiühenduse eest. Soovitame ostetud indulgentse mälupulgaga kaasas kanda.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Pea 10 aastat olen juba sind ja teisi RahaFoorumlasi terroriseerinud finantsidega arukamalt ringi käima. Sajad, kui lausa mitte paari tuhande jagu, teist on otseselt minu süüks pannud selle, et inspireerisin ja julgustasin sind kulude üle kontrolli haarama, raha kõrvale panema ja investeerimisega alustama.

Mõned on raha ühisrahastusse uputanud, teised ägisevad aktsiatest laekuva tulu all ja kolmandad sattusid III samba küüsi. Lugematu hulk kordi on ette heidetud, et oleme aidanud raha suhtes mõtteviisi muuta.

AITAB! Kaua võib?

Me mõlemad teame väga hästi, et see kõik hoiab sind tagasi sellest, mida sa tegelikult oma eluga peale tahaksid hakata. Lõpuks ometi oleme sulle loonud selle, mis võimaldab sul elada oma elu täiel rinnal ja mitte tunda süümepiinu.

Möödas on need ajad, kus pead vaid unistama sellest, et päev otsa Amazonis 1-kliki oste sooritada. Enam ei ole vaja pead vaevata mõtlemisega, kui tahad end tunda nagu filmis ja kõigile baaris joogid välja teha.

Tahad keset nädalat ülemuse pikalt saata ja viimase raha eest üheotsapileti kuhugi soojale maale osta? Vabalt!

Isegi kui sinu soovid nii ekstreemsed pole ja tahad kõigest kaheksandat kingapaari ning suuremat kappi nende jaoks, on see endiselt midagi just sinule mõeldut. Tänu sellele uuele võimalusele, saad esimest korda peale RahaFoorumi küüsi langemist ilma süümepiinu tundmata oma elu taas täiel rinnal nautida.

Lase vabalt oma rahakotikummi lõdvemaks ja patusta süümepiinadeta, sest saime RahaJumalaga kokkuleppele, et iga RahaIndulgentsi eest saad ühe tehtud patu andeks.* Ja see pole veel kõik, RahaIndulgentsi tasub osta ette ka tulevikupattude tarbeks.

Kardad, et kui täna kogu palga laiaks lööd, siis pensionieas naabrilt saadud kuivikuid närides tunned kahetsust ja oled õnnetu? Osta omale RahaIndulgents ja sa ei pea selliste asjade pärast enam muretsema.

RahaIndulgents on sulle, kui sinu kohta kehtib mõni järgnevast:

 • Sa pole veel soetanud omale RahaIndulgentsi hädaolukordade tarbeks.
 • Sinu säästumäär ei ole 80%, sest tahtsid “elada” ka.
 • Oled ostnud juustu, ilma et oleksid kilohindasid võrrelnud.
 • Lükkasid investeerimisega alustamist edasi peale RahaFoorum.ee lehele maandumist.
 • Soetasid midagi, mis paar kuud peale ostu on kasutult seisma jäänud.
 • Maksid oma telefonipaketi eest mõttetult palju, kuigi saaks sama hea või parema paketi odavamalt.
 • Teenisid alla kahekordse keskmise palga (ei kummarda piisavalt RahaJumalat).
 • Kaalusid raha laristamist selle investeerimise asemel.
 • Investeerisid RahaCoini.
 • Jätsid börsil piisavalt hajutamata.
 • Investeerisid kuhugi, sest teised tegid seda või kuna hinnad tõusid.
 • Võtsid tarbimislaenu eesmärgil, millega ei kahekordistanud oma raha.
 • Arvasid, et oled hea investor, kuna sul läks tõusval turul hästi.
 • Jätsid sõpradega jagamata mõne hea RahaFoorumi artikli või RahaRaadio saate, kuigi neil võiks sellest kasu olla.
 • Või oled teinud ükskõik mida muud raha ja investeerimisega seoses, mille peale vähemalt üks inimene võiks öelda, et see pole eriti arukas.

Kui oled neid patte teinud, siis iga RahaIndulgents aitab sul ühe patu lunastada ja sul süümepiinadest vabaneda. Kui oled sarnaselt minule kartnud, et arukalt rahaga ringi käies ei olegi võimalik kunagi elama hakata, siis lõpuks on sellele murele lahendus leitud.

Et tegemist ei oleks vaid ühekordse leevendusega, siis on soovitatav RahaIndulgentse osta ette ka tulevikupattude jaoks. Nii saad end pikemat aega muretult tunda ja ei pea pidevalt vaevlema mõtte küüsis, kas see järgmine ost nüüd on ikka vajalik või sa lihtsalt tahad seda selleks, et naabrite ees eputada.

Osta RahaIndulgents ja eputame terviseks!

*Oma tulevikuminaga tuleb igaühel siiski ise läbirääkimised maha pidada.

3 arvustust tootele Lunasta RahaIndulgentsiga oma rahapatud

 1. Alina Botina

  Ooo, nii tõhus, et kivi langes südamelt! Ja selline anturaaž ja teostus! Mahlakas kontseptsioon! Kes see küll need ilusad indulgentsid disainis?

 2. Felix

  Amazing offer. Just what I need. My friends also need this. I’ll get a bunch as soon as I figure out how to pay with my RahaCoins.

 3. Margo

  Kas sellel paberil on ka tagatis? Kas maksuamet seda tõendit tunnistab? Kui suur on tiraaž ja kas on ka koguseline ostupiirang ?

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sulle võib meeldida ka…