Allahindlus!

RahaCoin – Revolutsioon krüptoraha maastikul!!!

(15 arvustused)

1.00 

RahaCoini ICO toimus ja müüdi välja 1. aprillil 2017. RahaCoini SeCO leiab aset täna!

P.S. Soovitame peale ostu jätta RahaCoinile siin kindlasti ka positiivne arvustus. Ainult nii saame tagada, et huvi RahaCoini vastu jõuab miljonite eestlaste asemel lausa kümnete miljoniteni ja leiad omale rohkem võimalusi RC eest ostude sooritamiseks.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

RahaCoin on käesoleva aastatuhande suurim innovatsioon finantsmaailmas. Kui loodad oma eluea jooksul sellest mõnda vingemat võimalust leida, siis pead tõenäoliselt pettuma.

Kui mõni meie konkurent on end reklaaminud kui maailma esimest läbipaistvat krüptovaluutat kõigile, siis meie oleme viimane, veelgi läbipaistvam krüptovaluuta kõigile.

Miks viimane? Sest peale RahaCoini ei ole lihtsalt mõtet enam midagi uut leiutada. Siit paremaks enam minna ei saa.

Mis on RahaCoin?

Kujuta ette võit-võit-võit olukorda. Kõik võidavad. See kõlab hästi ja ongi kuradima hea!

Siin on ka võimas nimekiri häid väljendeid:

 • Globaalne
 • Läbipaistev
 • Visioonikas
 • Innovatiivne
 • Piirideta
 • Lihtne ja turvaline
 • Blockchain
 • Mitmekesine
 • Võimas
 • Kasvav
 • Massiivne
 • Tervilik lahendus
 • Mõjus
 • Võimendus
 • Uus norm
 • Orgaaniline kasv
 • Paradigma muutus
 • Kastist väljas
 • Proaktiivne
 • Robustne
 • Strateegiline
 • Jätkusuutlik
 • Sünergia
 • Analüütiline
 • Kasutajakeskne
 • Kriisikindel
 • Võimalus
 • Tootlus
 • Jätkusuutlik
 • Ekslusiivne
 • Eliit

RahaCoini saab osta vaid läbi kutse. Kui sa seda kirja siin loed, siis kuulud eliiti, kes võib seda osta. Jaga seda kindlasti ka oma sõpradega, et neil oleks samuti RahaCoini eduloost võimalik osa saada.

Meie eesmärk on tasakaalustada pikaajalist tootlust ja lühiajalist kasumit. Mõlemad on tähtsal kohal ja see teeb just RahaCoinist maailma parima krüptovaluuta.

See on eksklusiivne võimalus, millega miljonid eestlased soovivad juba liituda, seega kiirusta, enne kui see võimalus kaob ja sellest igaveseks ilma jääd.

Sa ei taha, et RahaCoin oleks järgmine Bitcoini rong, millest sa maha jäid. Kujuta ette, mis tunne oleks Eesti suve ainsal päikesepaistelisel päeval kontoris istuda ja vaadata, kuidas sõbrad sinu ümber on finantsiliselt vabad ja laevad Facebooki eksootiliste soojamaareiside pilte.

RahaCoiniga kompame tehnoloogia piire ja seame uusi standardeid kogu krüptovaluuta valdkonnale. Vaid täna on sul võimalus sellest osa saada ja koos meiega tulevikku luues ajalugu teha!

Tõenäoline RahaCoini rikkuse valem

Meie analüütikud on välja arvutanud ja ära kaardistanud RahaCoini tõenäolise kasvuprognoosi.

Mille poolest erineme konkurentidest?

RahaCoinil on mitu olulist erinevust võrreldes traditsiooniliste krüptovaluutadega.

 1. Sina otsustad väärtuse üle
  Kui meie konkurentide juures pead ootama, millal skeemi läbiviija ütleb, et hind nüüd tõusis, siis RahaCoini puhul oleme astunud suure sammu edasi ja andnud sulle võimaluse ise selle väärtust määrata. Kui sa ei jaksa oodata, et hind tõuseks 10x (mida ta niikuinii teeb), siis sisesta lihtsalt vastav kordaja tabelisse ja oledki 10x rikkam! Milleks raisata aega ootamisele? Me ei ole sellist innovatsiooni varem kusagil kohanud!
 2. Saad kaevandamiskiirust mõjutada
  Meie konkurendid tegelevad mingi “kaevandamisega”. Samas, ega nad kuskil reaalselt kaevandamas ei käi. Meie otsustasime end lahti rebida valdkonda seni tagasi hoidnud ebaefektiivsest korporatiivkäitumisest ja murdsime sellest piirangust läbi. Anname sulle võimaluse ise otsustada, kui palju ja kui kiiresti sa uusi RahaCoine kaevandasid. Lihtsalt muuda tabelis number ära ja korras. Kas me ei öelnud, et asi on lihtne?
 3. Võimalik koheselt kauplema asuda
  Me ei hoia RahaCoine kuskil enda tsentraliseeritud serveris, nagu mõned meie konkurentidest. Kui tellid omale RahaCoini, siis saad selle exceli failiga enda arvutisse laadida ning soovi korral koheselt ka teiste endasugustega kauplema asuda.
 4. Vabalt valitud krüpteering
  Tavaliselt väidetakse, et tegemist on krüpteeritud valuutadega, aga kust meie klientidena seda teame? Meil ei lasta seda kontrollida. Sellepärast oleme otsustanud, et lubame sul ise oma RahaCoini exceli faile krüpteerida mis iganes tarkvaraga sa seda teha soovid. Meie krüpteering on seega kõige kindlam, paindlikum ja kasutajasõbralikum, mis valdkonnas seni nähtud.
 5. Kolmandad osapooled ei näe sinu tehinguid
  Reeglina näeb kas meie konkurent või kõik valuuta kasutajad seda, kui mõni tehing tehakse. Kuigi väidetavalt on need osapooled tavaliselt anonüümsed, siis saab siiski sageli osapooli ühel või teisel moel tuvastada. Kuna anonüümsus on aga üks olulisemaid krüptovaluuta väärtusi, siis otsustasime, et meie ega keegi teine RahaCoini tehingute üle arvet ei pea. Ise saadad oma faili teenusepakkujale/müüjale ja ainult teie teate, mis tehinguid ja millistes kogustes tegite. Nii on kõigile anonüümsem ja turvalisem.
 6. Tehingutasud puuduvad!
  Eelmise punkti üks lisaboonus on see, et kuna keegi ei tea, mis tehinguid sa teed, siis keegi ei saa ka tehingutasusid küsida. Oleme selle teinud teadlikult, kuna pangad ja meie konkurendid võtavad röövellikke teenustasusid liigutuste eest, mis tegelikkuses mitte midagi ei maksa. Meie eesmärk on siiski luua oma kasutajatele väärtust, mitte alusetult teie arvelt rikastuda, nagu mõned meie konkurentidest.

Kuidas RahaCoini kasutada?

RahaCoini kasutamine on lihtne:

 1. Osta siit e-poest kiiremas korras nii mitu RahaCoini faili, kui sul raha jagub.
 2. Leia ohver müüja, kes on nõus RahaCoinide vastu sulle teenust osutama/toodet müüma.
 3. Leppige kokku, mitu RahaCoini arve on.
 4. Kui sul jääb failis puudu, siis kaevanda kiirelt juurde, salvesta fail ära ja saada see müüjale.
 5. Tehing on tehtud!

NB! Veendu, et sa ei teeks failist koopiat, vaid kasutaksid “move” või “liiguta” funktsiooni, nii et sinu arvutisse faili enam ei jääks. Vastasel juhul on tegemist rahapesu ja võltsimisega, mille eest seadus võib üsna karmilt karistada.

Kas saan RahaCoini kasutada ka Apple’i arvutiga?

RahaCoinid saadame laiali .xls formaadis failide sees, mis peaksid olema kergelt avatavad nii Windowsi kui ka Maci operatsioonisüsteemidega. Kuna sa aga kasutad Apple’i tooteid, siis palume tasuda arvel kuvatud summast 2x rohkem.

Näiteks, kui ostad 1000 RahaCoini, siis arvel kuvame €1000, mis on mõeldud Windowsi kasutajatele. Maci kasutajana tuleks sul tasuda €1000 x 2 = €2000.

Meie hinnangul plaanivad RahaCoini ostjad ühe RC väärtust tõsta vähemalt €1000 või rohkema peale, seega on isegi Maci kasutajatel see praktiliselt muidu saadud.

Sotsiaalne vastutus

Meie jaoks on oluline anda tagasi ka ühiskonda, mis võimaldab meil sellist edulugu luua ja seda vabalt ka sinuga jagada. Seega võtsime ühiselt vastu otsuse ja julgustame kõiki oma kliente annetama vähemalt 20% ostetud RahaCoinidest heategevuseks.

Panustagem parema ühiskonna nimel!

15 arvustust tootele RahaCoin – Revolutsioon krüptoraha maastikul!!!

 1. weizen

  See on väga tore, et Eesti enda Coin, aga miks ei ole võimalust kõik sugulased ja tuttavad enda kasuks kaevandama panna.

 2. Heino Seljamaa

  Südamest tänulik Eesti revolutsionääridele. Kogu idee seondub suurepäraselt Eesti Vaimuvaraga, millesse jätkuvasti soovitan rohkelt investeerida! Elagu helge tulevik! Eriti soojaks tegi hinge teate saatmise kuupäev.

 3. Janek

  Tingimusi lugedes on seal makseviisina ainult läbi pankade võimalik tehingut sooritada!!!?????? Mul on sularaha väga suurel määral ikkagi hetkel käes ja teie arvates sellel ei olegi väärtust või????

 4. Raigo

  Tahtsin ka 1000tk võtta aga panga link joosis umbe ja nüüd vaid pakkuda 300 tükki. Rikkuse rong tundub minu jaoks jaamast väljuvat 🙂

 5. Ats

  Suurepärane asi! Lihtsalt vaimustav! Aga üldiselt… kui kellelgi on üleliigset raha, siis seda ei pea tingimata ära põletama. Võiv ka lihtsalt mulle tuua. Võtan kõik vastu.

 6. halloo

  No mis nali see nüüd on? Tõesti arvad, et oma koini loomine selle kuidagi edukaks teeb? Ainult lollid ostavad.

 7. Vasili Pupkin

  Ostin 1000 coini. Vaga hea diil, saama rikkaks varsti.

 8. Šeik Al-Kohol

  RahaCoin pole nagu kurikuulus PahaCoin, mille looja Paavi Tertmann inimeste rahaga lihtsalt jalga lasi. RahaCoin on turvalisuse uus tase ja rikkuse uus sünonüüm! Nagu Kristjan, nii saatsin ka mina ülemuse pikalt ja bronnisin lennupiletid Kurrunurruvutimaale, kus plaanin kogu ülejäänud elu rannas vedeleda, kanget alkot tarvitada ja pärast RahaCoin-de eest uue maksa osta.

  Päikest!

 9. Coin

  Taavi siis ka keljideparadiisi teel?

 10. Vahur (toote omanik)

  Head 1. aprilli 😀

 11. Kris

  Ostsin 1miljon krüptoraha ja teleportisin selle kairose hadoobi pilveteenusesse. Nüüd tiksub igakuiselt sisse tore kopikas! #zinsino #muunaviä

 12. Taavi tõstis eesti iibe kahekordseks?

  Järksu on topelt Eesti rahvust seda taga ajamas? Miljonid eestlased…how ?

 13. Kristjan (toote omanik)

  Ma juba ostsin. Saatsin ülemuse pikalt ja pakin kohvreid. Living the dream! Inimesed ärge kunagi kaotage lootust. Hõlptulu teenimine ja rikastumine kiirelt on olemas. Nüüd jääb üle vaid loota, et valitsus selle heaks kiidab ja FI rohelise tule annab, sest ma kuulsin, et Leedu juba avanes.

 14. ants

  okeiii…

 15. Jaanus

  TaaviCoin müüks paremini.

  • Taavi

   Kaalusime ka seda varianti. Tundus siiski ebaõiglane kasutada nime, mida sadade aastate pärast enam ära ei tunta. Raha mõiste on olnud meiega aastasadu ja jääb ka järgnevateks tuhandeteks.

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Sulle võib meeldida ka…