Allahindlus!

Loitsudega õnnistatud isetäituv rahanotsu

(4 arvustused)

1,499.99 

Toode lisatud 1. aprillil 2022.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Ilmselt oled teadlik, et paarid tülitsevad pidevalt raha pärast. See lõpeb siin ja nüüd. Ainus tüli, mis teil raha pärast edaspidi olema saab, on tülitsemine sellepärast, et te ei tea enam, mida kogu selle rahaga peale hakata.

Nimelt, viimased 15 aastat olen mina ja mu meeskond (naisi on ka võrdses koguses kogu aeg olnud) palehigis vaeva näinud ja tööd teinud. Ma isegi ei mäleta enam, millal mõni mu meeskonnakaaslane viimati magada sai. Nii pühendunud on nad ja on ka põhjust.

Avastasime hiljuti ühest ääretult kõrvalisest džunglist (sellel pole nime ja Google Mapsilt seda ei leia, nii kõrvaline on see) 500 meetri sügavusest koopast iidsete esiisade tuhandeid aastaid vanad tekstid. Need tekstid olid kirjutatud inglise keeles (jah, moodsas USA inglise keeles), nii et meil tõlke vaja ei läinud ja saime kohe aru, millega tegemist.

Seal kirjeldati rahaloitsusid, mille abil saab luua isetäituva hoiupõrsa, kuhu lihtsalt tekib õhust lõputult euromünte. Oleme seda viimase 20 aasta jooksul testinud ja see tõesti töötab! Ühe loitsuga õnnistatud rahakassadest pole veel ükski lõpetanud müntide manifesteerimist.

See protsess toimib läbi hüpermeta kvantfüüsilise mehhanismi, mis püüab seitsmendast dimensioonist (see on see lõputu külluse ja rikkuse dimensioon, nagu sa ilmselt tead juba, kui sa vähegi elu oled näinud) läbi voolava rahatšakra nivood kinni ja manifesteerib selle rikkusena meie universumis. Valemid selle protsessi selgitamiseks on väga pikad ja keerulised ja ei mahuks siia ära. Ühtlasi on need loitsud ülisalajased ja väga hoolega kaitstud. Neid teavad ainult mina ja see väike 300-liikmeline meeskond, kes nende kallal tööd on teinud.

Seetõttu tuleb ka neid kassasid müüki vaid väga piiratud kogus. Seega pane oma tellimus ruttu kirja, niipea, kui selleks võimalus tekib. Siis teame, kui palju neid täpsemalt teha. Tellimust saab sisestada ka vaid väga lühikese aja jooksul, sest loitsu võim võib iga hetk aeguda (aastatuhandeid on ju juba töötanud).

Ühtlasi, kui tellid vähemalt 5+ kassat korraga, siis pakume sulle soodustust. Tavapärase peaaegu tasuta 5000 € hinna asemel maksame praktiliselt ise peale ja kingime rahakassad sulle 1500 € per notsu. Sa ei taha sellest võimalusest ilma jääda!

NB! Riik tahab siiski 20% tulumaksu saada, nii et deklareeri kindlasti see tulu ikkagi ära. Halb karma võib tulemusi negatiivselt mõjutada.

PS! Sinu tulemus võib erineda reklaamitust. Sellisel juhul on viga sinus. Tõenäoliselt oled rahakassat kas liiga jõuliselt rahatšakra nivoo pealt ära raputanud või on sinus endas rahaga seotud vibratsioonid paigast ära. Täiesti võimalik on ka, et sa lihtsalt ei taha seda piisavalt. Universum ei anna neile, kes ei küsi.

Kuna soovime siiski kõigile parimat ja maailma oma heatahtlike vaibidega valgustada, siis oleme valmis sulle ka sellisel juhul appi tõttama. Vaid tagasihoidliku vabatahtliku 500 € annetuse eest tuleme sinu juurde ja teeme nii rahatšakra nivoo kui ka rahavibratsioonide diagnostika oma kõrgtehnoloogiliste vahenditega ära. Tulemusena saad teada, milles täpsemalt probleem võiks olla.

Kui soovid, et probleemiga ka tegeleksime, siis oled oodatud osalema meie 120-aastasele iganädalasele rahavibratsioonide paikamise sessioonile. Tasu on olematu 80% sinu sissetulekust (min 500 € kord) ja tulemusi hakkad nägema juba peale esimest 20 aastat.

Mida siin enam oodata? Ainult loll ei tormaks. Targad on juba järjekorras.

4 arvustust tootele Loitsudega õnnistatud isetäituv rahanotsu

 1. 5,0 oleks kahtlane

  Läksime pärast toote kättesaamist kõrvalmaja restorani ja sealne karri oli liiga vürtsine

 2. Kõik pole kuld, mis hiilgab, mõni asi on rohkem väärt!

  Olen tootes pettunud. Lootsin, et peale selle ostmist on kõik ideaalne, aga ei ole. Ma ei jaksa enam seda raha kulutada. Kõik unistuste ostud ja kulutused olen ära teinud, finantsvabaduse jaoks vajaliku portfelli suurus on kümneid kordi ületatud ja ikka pritsib väsimatult raha peale. See toimib liiga hästi!

 3. Reaalne Kasutaja

  Olen 5 aastat seda igapäevaselt tühjendanud ning ikka ja jälle on hommikuti ääreni täis. Töötab täpselt nagu reklaamitud. Võib olla natukene isegi paremini!

 4. Kindlasti päris inimene!

  Suurepärane! Peale selle rahakassa ostmist lahenesid kõik probleemid minu elus kui võlu väel!

Lisa arvustus

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.