Investeerimishuviliste kiirkohtumine vol.1 – Tallinnas

20.00 

Üritus leiab aset 19. mail (reedel), Tallinnas, algusega 18:20. Kestvus orienteeruvalt 2h.

Piletimüük lõpeb hiljemalt 17.05.

NB! Kohtade arv on piiratud. Üritus on suunatud investeerimishuvilistele ja investoritele, mitte skeemitajatele.

Laost otsas

Kategooria:

Kirjeldus

Meie meililisti ja facebooki gruppide inimesed vastasid küsimusele, “kas sul on piisavalt inimesi tutvusringkonnas, kellega investeerimisest ja rahaasjadest rääkida saab?” niimoodi:

investeerimishuvilisi - kas on piisavalt?

Ilmselgelt on siin arvestatav puudujääk, mis vajaks lahendamist. Kuna meil on meililistis üle 5000 investori ja investeerimishuvilise, siis tundus, et võiks ju üritada seda olukorda parandada ja tuua inimesed omavahel kokku.

Ilmselt oled kuulnud sellisest asjast nagu kiirkohting?

Tead küll, see asi, mida sa telekast näinud oled, kus tuleb suur hulk mehi ja naisi kokku, kes kõik üritavad omale sobivat kaaslast leida, kellega pikaajalist suhet üles ehitada. Tegelikkuses juhtub muidugi nii, et kodus harjutad ja mõtled läbi, kuidas erinevatele küsimustele vastata ning mida teistelt küsida. Kohapeal aga küsid paar täiesti rumalat küsimust, mida kunagi ei plaaninud, ise vastates oled nii närviline, nagu KAPO ülekuulamisel ja pärast avad kodus suurest masendusest kas õllepudeli või jäätisekarbi ja mõtled, kuidas sured üksinduses.

Meil on plaanis umbes sama asi. Miinus need piinlikud ja masendavad osad.

Üsna lühikese aja jooksul saad võimaluse suhelda erinevate investeerimishuviliste ja investoritega. Meie juhime seda protsessi, nii et sa ei pea olema mingi eriline “networkija” ega visiitkaardininja. Anname sulle isegi soovituslikud küsimused ja vestlusteemad paberi peal ette, et sa ei peaks kodus harjutama ja kohapeal mälu peale lootma jääma.

Lühidalt, püüame sinu eest ära teha kõik need keerulised ja ebamugavad osad, et aidata sul tutvuda võimalikult paljude uute inimestega. Seejuures on meie eesmärk see, et peale üritust saaksid vähemalt paari inimese kontaktid, kellega edaspidi kokku saada ja vabalt ka investeerimise ja finantside teemal suhelda.

Me ei tee mingit klubi ega muud sellist regulaarset ettevõtmist, kus peaksid igakuiselt raha maksma, et oma tuttavatega kohtuda, vaid püüame sul aidata leida just selliseid kaaslasi, kellega omavahel vabast ajast neil teemadel suhelda võiksid.

Kes teab, äkki leiad siit omale pikaajalise investeerimiskaaslase või lausa äripartneri järgmiseks investeerimisprojektiks?

Tekkis ürituse kohta küsimusi?

Saada: taavi@rahafoorum.ee

Facebooki üritus:

https://www.facebook.com/events/727434854127782/

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Investeerimishuviliste kiirkohtumine vol.1 – Tallinnas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.